Jump to content

Sandbox: Všeobecná diskuse

Sandbox

• This topic is locked This topic is locked
415 replies to this topic

Sstyx #1 Posted 19 July 2021 - 12:17 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25175 battles
  • 6,449
  • [BIA] BIA

Tankisté,

v tomto vlákně nám můžete zanechat svou zpětnou vazbu ohledně Sandboxu a aktuálně probíhajících testů.

Pokud máte feedback k jednotlivým tématům, využijte pro přehlednost dané sekce, kde nám zanecháte váš feedback, v tomto přídadě poprosím o dodržování!

Předem děkuji za spolupráci!

snipst6 #2 Posted 19 July 2021 - 02:11 PM

Captain

• Player
  • 5491 battles
  • 2,275
  • [DF-CZ] DF-CZ
No, pokud ta zpětná vazba je tak pečlivě zanalyzovaná jako vždy, to tedy bude věc.
Vůbec se nikoho na nic neptejte. Protože to je úplně jedno.
Násilím si stejně protlačíte co chcete.
Děláte ze hry čím dál větší šaškárnu.

Zubik1000CZ_Zase0DMG #3 Posted 19 July 2021 - 02:27 PM

Corporal

• Player
  • 8550 battles
  • 172
  • [S_GO_] S_GO_

Furt budete hráčům znemožňovat mít u posádky 2.0 všechny Perky? 

Je sice hezké, že konečně bude šestý smysl na housky spolu s normálním šestým smyslem fungovat hned a nebude je třeba cvičit(eliminuje se problém "je třeba cvičit Perk, který měl mít radista, nebo měl být integrován rovnou v rámci šestého smyslu")  ale pořád nechápu, proč bych nemohl třeba po 10k (v závislosti na schopnostech hráče) bitvách s jedním tankem na něm mít všechny Perky a mít tu úplně nejlepší posádku, co to jde (jako mají CC účty). Proč zas vytváříte nějaké omezení na počet perků? Když můžou mít někteří OP tank (a jiní nikoliv, protože v kampani není Chief) tak by ostatní tanky mohly mít možnost (jako se současnou posádkou) být "osazeny" všemi Perky. 

LastDoberman #4 Posted 19 July 2021 - 02:28 PM

Corporal

• Player
  • 20528 battles
  • 170
  • [-KGB] -KGB
Treba to presadit silou-mocou nech sa hraci trebarz rozkrajaju na kusky.

Paci sa mi jak po negativnych ohlasoch spravili kozmeticke upravy. Hlavne vytky hracov WGcko asi obisli. Som zvedavy co budem mat v tanku ako BC 25t kde mam Norrisa so zimnymi zenskymi alebo na Burakovi kde mam vianocne zenske ktore sa zmenia na instruktorky a... budem musiet odznova zacinat s posadkou lebo inteligenti z WG.  Ani raz sa vo videu nespomenulo slovo "negativny" a "pozitivny". Hm. Ze sebareflexia chyba WG to je jasne, ale tvarit sa ze WG nic to len hraci burlivo diskutuju a nieco sa im nepaci je vrchol.

Hlavne nech tecu sekele aby bolo na treningove knizky a konverzie XP pre posadky lebo malo platime asi. Treba nas dojit viac.

Pepelus #5 Posted 19 July 2021 - 02:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26399 battles
  • 1,371
  • [BVP] BVP

Vážně si myslíte že zvýšením maximálního počtu bodů ze 75 na 80 vyřešíte problém s nedostatkem bodů?

Abych dostal zpátky všechny skilly na staré posádce potřeboval bych na to minimálně 90 bodů!

A to jsem ani zdaleka neskončil se skillama, které mám dále v plánu vytrénovat ...

Strčte si těch vašich ušmudlanejch 80 bodů do vejfuku. Pokus o okradení hráčů pokračuje ...

Už teď říkám jedno obrovské NE!

V prvním testu posádka po převodu ani zdaleka nedosáhla na původní skilly. V novém testu tomu nebude jinak.

Spoiler

Edited by Pepelus, 19 July 2021 - 02:47 PM.

Utred007 #6 Posted 19 July 2021 - 02:35 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 52408 battles
  • 1,426
  • [LAAX] LAAX
"Vyhodíš to dveřmi a ono se to vrátí oknem"........nechápu, proč WG  nezruší všechny testy a zpětné vazby a nedělá si tu hru natvrdo bez demokracie po svém, tak jako si ji stejně dělá....alespon bychom se tím toho  trapného feedback testovacího divadélka zbavili a bylo by to bez zbytečných nervů pro obě strany jasné hned.....:facepalm::D

ymo_CZ #7 Posted 19 July 2021 - 02:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25179 battles
  • 377
  • [PERIG] PERIG

Boha, posádka 2.0 je zase zpět? :facepalm: I když je jasné, že to ve WG nikoho zajímat nebude - tak striktně s těmito změnami nesouhlasím. A díky tomu vám NIC nebudu platit. To bych ostatně doporučil všem, kteří jsou s vývojem téhle, kdysi dobré, hry podobně nespokojeni. 

#walletclosed  

SWAT0013 #8 Posted 19 July 2021 - 02:47 PM

Lieutenant General

• Player
  • 35439 battles
  • 6,098
  • [KHIL] KHIL

Je dobře, že konečně netrestáte hráče za pořizování / používání posádek s nultým perkem. Stejně tak je fajn, že posádku ihned převedete do bojeschopné podoby, ale že si případně může člověk zadarmo tu posádku přeškolit, pokud chce něco jiného ;)

Ty tři perky, které dáváte zdarma, ty už jste mohli klidně dát nyní... Zejména když jste dali ten perk proti SPG na velitele, tak to vypadá jako dobrý money grab...

Proč bych nemohl používat knížky nad level 80? To jsou pěkné kecy o férovosti - ale v praxi to bude vypadat akorát tak, že to bude povinnost (zejména na CW úrovni). Nechte na hráčích, jestli si chtějí knížky vypotřebovat tam nebo tam! 15% je totiž stále dost...

Sláva, že na instruktory není RNG... Ne, nesouhlasím s tím, aby se mi posádky ze Sabatonu, Offspring apod. přiřadily automaticky dle toho, co si vy myslíte, že hráči chtějí. Nechte mě si zvolit, co chci, já jsem za ty posádky utratil peníze!!!

To znamená, že nyní už bude jedna posádka na jedno vozidlo, že možnost tréninku na více posádek byla zrušena?

Ještě pochvala, že už nebudou posádky méně než 100% (aspoň doufám, že chápu správně, že to tak bude) :great:

Nevím, nevím, určitě je to lepší než první verze, ale pořád mi přijde, že místo jednoduché změny na Posádku 1.5 nám cpete Posádku 2.0, po které prakticky nikdo netouží, zejména pak ne hráči, kteří do posádek investovali nemalé sumy peněz a času...

Edited by SWAT0013, 27 July 2021 - 11:41 AM.

Arty_is_a_diagnosis #9 Posted 19 July 2021 - 02:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47403 battles
  • 673
  • [ARVEN] ARVEN
Dobře, podivám se zítra, ale hlavní věc která mě nejvíc vadila se ve videu nezmiňuje. Pořád musim platit goldy, abych k jednomu veliteli přiřadil další dvě vozidla? To je ta největší ptákovina na tom všem....

MakeMeSweat #10 Posted 19 July 2021 - 02:58 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,170
  • [KHIL] KHIL
WG choďte do [edited]s vašími prosbami o test a feedback. Testovali sa HE, drvivá väčšina bola proti a prešlo to bez úprav. Testovala sa posádka, urobili ste upravy ktoré neriešia takmer nič z toho čo vadilo a je tu ďalšieho kolo tej istej mechaniky. Nemám záujem nechať robiť zo seba ďalej pajáca. Som rád že vám klesajú tržby a verím že to tak bude aj naďalej.

Pepelus #11 Posted 19 July 2021 - 03:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26399 battles
  • 1,371
  • [BVP] BVP

Myslíte si že mi bude stačit těch vašich maximálních 80 bodů na dosažení všech skillů na mé staré posádce?

Ať počítám jak počítám tak těch bodů budu potřebovat 90 a to mám v plánu trénovat další skilly!

Původní posádka 10(+1) skillů / posádka po převodu 6 skillů +1 převedený do základu:

1. - 6 smysl - 100% / na pevno jako základ - OK

2. - BiA - 100% / 100% - Nedává bonus do maskování ani oprav (hodnota se tam nijak nemění po přidání bodů).

3. - Maskování - 100% / 100% - V nové posádce mám maskovací bonus o 0,8% nižší.

4(2x). - Dohled - 100% + 82% / 1x 100% -  Součet původních 2 skillů (19m) dává momentálně stejný bonus jako nový 1 skill (19m). Původní skill mám ovšem jeden na 82% = ztráta několika metrů dohledu. V původní posádce byl celkový dohled 490m. V nové posádce je celkový dohled 486m. Ztratilo se mi 4m dohledu. Pravděpodobně zrušený bonus velitele na ostatní členy posádky.

5. - Kanonýr - 100% / 100% - Původní zvýšená šance na kritičák byla 3%. Nově lze zvednout šanci až na 10%. Zisk 7% k šanci na kritičák.

6. - Jemné míření - 86% / 100% - OK

7. - Opravy - 22% (87% u 1 ze 4 členů) / 3 body z 10 - podobný efekt

8. - Král bažin - 87% / nic, nebylo dost bodů

9. - Klidná jízda - 100% / nic, nebylo dost bodů

10. - Bezpečné ukládání munice - 100% / nic, nebylo dost bodů

Toto byl jeden z velkých problémů v prvním testu posádky 2.0 který jste očividně nevyřešili.

Limit 80 bodů je výsměch ... a pochybuji že mi dáte plných nedostatečných 80 bodů po převedení posádky. Opět dostanu méně bodů.

Ríkám NE! V žádném případě nechci tuto ošizující variantu posádky 2.0!

Edited by Pepelus, 19 July 2021 - 03:41 PM.

HermannBrambor #12 Posted 19 July 2021 - 03:19 PM

Private

• Player
  • 33704 battles
  • 49
  • [CHBR] CHBR

Nikdo novou posádku nechce!

Tak proč nám jí chcete nacpat za každou cenu????

SWAT0013 #13 Posted 19 July 2021 - 03:22 PM

Lieutenant General

• Player
  • 35439 battles
  • 6,098
  • [KHIL] KHIL

Děláte si ze mě srandu? Nacpat nám sem vlákno v oznámeních, pak ho dát pryč a chtít zpětnou vazbu tady???

Když se objeví to vlákno, klidně to překopíruju, aby tu byly i klady toho systému, stejně jako důvody, co je špatně - ale takhle zatím jen napíši ne, ne a ještě jednou ne!!!

Došlo k přesunu příspěvku ze starého vlákna :honoring:

Edited by SWAT0013, 19 July 2021 - 03:56 PM.

Bynk_hero #14 Posted 19 July 2021 - 03:24 PM

Colonel

• Player
  • 33590 battles
  • 3,666
  • [SKOGA] SKOGA
No dobre väčšinu toho upravili, ale stejne to mohli dat aspon na 100 levelovú posádku s 10 schopnostami, aj ked prakticky by sa tam asi nikto nemal reálnu šancu dostať okrem noliferov.... 

bigdragonAF #15 Posted 19 July 2021 - 03:28 PM

Brigadier

• Clan Commander
  • 66587 battles
  • 4,098
  • [_AF_] _AF_
Musím říct, že je to podruhé co se mi fakt nelíbí co chcete provést s posádkou. Poprvé to bylo když jste s touhle hrůzou přišli poprvé. 

Ugzuk #16 Posted 19 July 2021 - 03:29 PM

Corporal

• Player
  • 34513 battles
  • 153
  • [RCSD_] RCSD_
70% kladných ohlasů !!! A můžeš vlákno uzavřít.

Utred007 #17 Posted 19 July 2021 - 03:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 52408 battles
  • 1,426
  • [LAAX] LAAX

*EDIT*

Takže to napíši ještě jednou:

"Vyhodíš to dveřmi, vrátí se to oknem"....navrhuji, aby  WG nedemokraticky implementovalo své navrhované změny přímo a bez trapného supertest feedbeckaového divadélka ...stejně si to WG udělá po svém, tak jak to dosud dělá ,  my si  vzájemně alespoň  ušetříme nervy a bude jasné, jak se tady ta hra vede....bud to hráči přijmou nebo ne...bude to jejich volba...ale tohle co s námi ted hrajete za pohádky alá vyslyšený feedback je ubohé a dětské...

Edited by guthas, 19 July 2021 - 08:18 PM.
Diskuze o moderaci

Hollohlaway #18 Posted 19 July 2021 - 03:38 PM

Lieutenant

• Player
  • 40667 battles
  • 1,837
  • [-SGT-] -SGT-
Opět tenhle překombinovaný burdel. Instruktoři, bonusové body..to prostě nemůžete překopat perky, přidat nové a vyměnit nějaké staré, všem to vynulovat zadarmo a rozděl si to jak chceš? Expů by zůstalo pro všechny stejně a nikdo by nebyl ochuzen, bylo by to mnohem rychlejší...já mám takovejch posádek, že abych si na tohle vzal den volna.

12Stig12 #19 Posted 19 July 2021 - 03:43 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32762 battles
  • 319
  • [BORE] BORE

ne, Ne a NE! Přestaňte nám cpát tu pitomost jménem posádka 2.0. Celý tenhle koncept je kravina s jediným cílem - získat od hráčů víc peněz. Ale víte co udělají hráči - kliknou na tlačítko odinstalovat.  Navíc v posádkách už teď mají hráči peníze - nejen přes konvertování XPček na freečka za goldy, ale taky přes jedinečné velitele jako Chuck či Santa z krabiček. A zrovna tyhle velitele vezmete a uděláte z nich instruktory. V lodích je logické mít třeba jen kapitána (i když by tam šlo mít víc členů posádek jako velitele hlavních baterií či strojoven), ale ve WoT, kde je v průměru 4-5 lidí v tanku? NE.

Problémy
1) instruktoři 
2) ztráta skillů - prostě se člověk nedostane na hodnoty jako má teď

3) ještě větší rozbití hry - jo takový Ebr s 500m dohledu či Evan se 70% cama budou super - jedno člověka rozsvítí na téměř jakoukoliv vzdálenost a díky tomu, že bude spotit ze 445 metrů, tak trefit ho bude sranda a normální LTčka budou trpět ještě víc než teď. A Even co má 70% camo, tak bude spotnutelný na otevřeném prostranství tankem co má 450m dohled až ve vzdálenosti 135 metrů a nebýt proxispotu, tak by se ve křoví nikdy nerozsvítil.

4) skilly co jsou blbost - jako příprava pozice, koncentrace, přídělový systém, touha po rychlosti (jo to zní extra logicky, že ve vyšší rychlosti bude nabíječ nabíjet rychleji...)

5) talenty - něco co se otevře až po X bodech investovaných do nějakého "stromu" - WoT není RPGčko, aby se některé skilly odemkly později

Co s tím?

1) zahodit kravinu jménem posádka 2.0

2) popřemýšlet jestli by některé skilly nestály za obměnu či přepracování (jako intuice)

3) vymyslet pár nových skillů pro každou specializaci, přičemž některé by se třeba hodily více pro LTčka a MTčka, zatímco jiné zase pro TDčka a HTčka

Miri37 #20 Posted 19 July 2021 - 03:44 PM

Field Marshal

• Player
  • 58683 battles
  • 11,750

Když jsem si to zas trochu pročetl, tak to za sebe vidím asi takto:

Už aby to tady bylo. Ne, že bych se na to těšil, ale že už to člověk bude mít za sebou. Posádek mám celkem málo 55.

Dost toho asi zredukuje WG samo a to co zbyde ručně resetuji. Přece jenom tam mám i posádky, co bitvu neviděli možná 8-9 let a nastavení skillů neodpovídá současným potřebám a nerad bych se dožil toho, že nějaký další patch zruší první reset zdarma a bude tam ta automatická konverze od WG.

Also tagged with Sandbox

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users