Jump to content

Připojte se ke sledování živého streamu finále WoT7 s odměnami Twitch Drops

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Community #1 Posted 20 July 2021 - 10:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,661
Nalaďte si finále turnaje WoT 7 proti 7. Užijte si zuřivé bitvy, vyslechněte si odborný komentář a získejte Twitch Drops!

Úplný text položky novinek

MakeMeSweat #2 Posted 20 July 2021 - 10:30 AM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,149
  • [KHIL] KHIL
Za 4 hodiny idle twich deň prémia? Ok. Beriem.

almandr #3 Posted 20 July 2021 - 05:42 PM

Lieutenant

• Player
  • 39778 battles
  • 1,592

Předpokládám, že "finálový víkend" v prvním odstavci je jen copy-paste chyba při přepisování staršího článku, a platí uvedené termíny ve čtvrtek a v pátek. Nebo je to naopak?

V článku mi ale chybí pár informací, aby to bylo od prvního přečtení lákavější:

- není uvedený rozpis - asi tradiční pavouk?  

- jsou zakázané odměnové tanky nebo to bude odměnová nuda?

- 8 odměn, ale jen 6 účastníků?

- nějaké podrobnější info o účastnících? Známé klany, ale kdo jsou ostatní? Další klany nebo jen část jiného klanu?

Asi se to dá během 10-15 minut dohledat jinde, ale proč bych to měl dělat? Spíš ztratím zájem. Twich odměny jsou mi jedno, jde mi jen o sledování a mít k němu základni info, i když nestihnu začátek streamu.

Leeroy_YOLO #4 Posted 22 July 2021 - 08:07 PM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,082
Chtělo by to trošku zlepšit kvalitu provedení. Při přepínání mezi obecnými komentátory a komentátory her usekáváte řeč, komentátoři her jsou mezi bitvami taky přerušováni grafickými efekty v průběhu kterých vypínáte jejich zvuk uprostřed věty, v bitvách pozdě přepínáte na místa akcí a tím pozdě nemyslím dvě tři vteřiny ale snad deset a více, zatímco koukáme na tank, u kterého nikdo není, jak popojíždí dopředu a dozadu, tak jinde mizí HPčka a nic. A taky se vám často sekal obraz z bitev. :P

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users