Jump to content

Aktualizace 1.14 - Hlášení chyb

• Please log in to reply
125 replies to this topic

Rovano #101 Posted 30 August 2021 - 02:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53206 battles
  • 824
  • [F-2-P] F-2-P

View PostPrcek203, on 30 August 2021 - 07:52 AM, said:

Mikrolagy, nepochopitelné chování mechaniky hry, ale to už je asi tradice této hry od verze 1.0, "chrčení zvuku" při načítání hry a v garáži, od posledního updatu je ve správci zvuku další zvukové zařízení s názvem "World of Tanks Chromium browser". Samé novinky přidává WG, ale aby hra řádně fungovala to né, hlavně že jim hráči sypou korunky za zlaťáky, to funguje. :(

EDIT: komunikoval jsem s WG SUPPORT CZ, kteří mi nepomohli a odkázali mě zde na stránky tohoto Fóra.

Žádnej WoT Chromium browser tam není(win10-díval jsem se všude, nemáš na mysli předvolby pro hlasitost aplikací a zařízení?). Jestli máš pochybnosti, dej vydělat servisákům. Pusť korunky. Já si taky brzdy na autě nedělám sám, i když bych to zvládl.

Kamarád si koupil levně základní desku do desktopu na Aukru a skládal si celé PC sám. Pak se divil, proč mu to chrčí, prdí a neslyšíme ho čistě.

Edited by Rovano, 30 August 2021 - 02:04 PM.

Koggli #102 Posted 30 August 2021 - 02:26 PM

Brigadier

• Player
  • 16377 battles
  • 4,998
  • [NGBP] NGBP

View PostRovano, on 30 August 2021 - 02:00 PM, said:

Žádnej WoT Chromium browser tam není(win10-díval jsem se všude, nemáš na mysli předvolby pro hlasitost aplikací a zařízení?). Jestli máš pochybnosti, dej vydělat servisákům. Pusť korunky. Já si taky brzdy na autě nedělám sám, i když bych to zvládl.

Kamarád si koupil levně základní desku do desktopu na Aukru a skládal si celé PC sám. Pak se divil, proč mu to chrčí, prdí a neslyšíme ho čistě.

Přesně, asi to má na mysli. Tato apka nebo podproces Wotka se spustí teprve tehdy až se hra plně naloguje do garáže.

Spoiler

V minulosti mi dělal tento Chromium basmek problémy, od té doby co jsem přešel na desítky ( myšleno jako okna, operační systém ) :trollface: tak mám zatím klid.

E: jinak ten chromium browser tam je řádově už několik měsíců, ne-li let, takže není tam od posledního update...

Edited by Koggli, 30 August 2021 - 02:33 PM.

Rovano #103 Posted 30 August 2021 - 02:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53206 battles
  • 824
  • [F-2-P] F-2-P

View PostKoggli, on 30 August 2021 - 02:26 PM, said:

Přesně, asi to má na mysli. Tato apka nebo podproces Wotka se spustí teprve tehdy až se hra plně naloguje do garáže.

Spoiler

V minulosti mi dělal tento Chromium basmek problémy, od té doby co jsem přešel na desítky ( myšleno jako okna, operační systém ) :trollface: tak mám zatím klid.

E: jinak ten chromium browser tam je řádově už několik měsíců, ne-li let, takže není tam od posledního update...

Aha win7.

LAURAcz #104 Posted 01 September 2021 - 02:30 PM

Private

• Player
  • 30053 battles
  • 37
Když hraji za artu, tak většinou vidím celé ty nové trasírky, ale někdy ji nevidím vůbec a někdy končí tak 10m od objektu kam střílím. Jako buď dejte vědět co platí nebo to konečně dejte dohromady ať to vidím stále po celou dobu.

almandr #105 Posted 02 September 2021 - 08:08 AM

Lieutenant

• Player
  • 39992 battles
  • 1,658

View PostMcCabbage, on 30 August 2021 - 12:18 PM, said:

Zdarec.

Jak je možné, že mám vyloučenou mapu Perlová řeka a stejně jsem se do ní dostal. Pro úplnost nehrál jsem četu.

Ban map neplatí na herní módy Střetnutí a Útok. 

0Prometheus0 #106 Posted 03 September 2021 - 02:10 PM

Sergeant

• Player
  • 49741 battles
  • 294
  • [-H-] -H-
shot_129.jpgshot_130.jpgNašel jsem chybu. Ve filtru je chyba. Na obou se zobrazuje normálí vozidla (neprémiová ). Jedno z nich je zobrazení prémiových vozidel a funguje ale špatný popis. To neumíte po sobě přečíst popis??

Edited by 0Prometheus0, 03 September 2021 - 02:10 PM.

p1_p1_p1 #107 Posted 05 September 2021 - 08:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47234 battles
  • 1,009
  • [D-FOX] D-FOX

Chyba:
Inicializace chatu se nepovedla.

dozijeme se nekdy toho, ze se stare chyby konecne opravi a nebudou se porad vracet jak bumerang s kazdym dalsim patchem? co tam ti lenochodi delaji? porad se tu nekdo ohanel kecama ze vyvojovy team tohle, vyvojovy team tamto ... vypada to ze tahle hra nema zadny vyvojovy team ale bandu neschopnych jelit kterym veli jeste neschopnejsi marketaci co se snazi ze hry akorat vyzdimat za kazdou cenu co nejvic penez a uspeji leda tak v soutezi o nejblbejsi napad ... o nejakem feedbacku se nema cenu vubec bavit, nejake reportovani funguje na ruskem serveru, na EU se kasle zvysoka, na rusacich jsem napsal ze je problem a kupodivu i nekdo odpovedel, nicmene bez nejakeho kloudneho vysledku - tady to proslo jako obvykle bez povsimnuti :D ale opravit to nikdo neopravil, kdyby tahle firma litala do vesmiru tak ji bouchne kazdy raketoplan :D bo to neopravi i kdyz o chybe vedi :D

Edited by p1_p1_p1, 05 September 2021 - 08:56 PM.

Rovano #108 Posted 09 September 2021 - 04:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53206 battles
  • 824
  • [F-2-P] F-2-P

Když jsem podruhé v jedné session přehazoval děla na Type 5 heavy, dostávám takové hlášky, ačkoliv zdánlivě vše ok. Bez módů.

Spotřební doplněk „smallMedkit', 'smallRepairkit', 'autoExtinguishers“ byl odeslán do skladu kvůli nekompatibilitě s aktuálním modulem.

Edited by Rovano, 09 September 2021 - 05:39 PM.

Daveso007 #109 Posted 12 September 2021 - 12:09 AM

Private

• Player
  • 8923 battles
  • 13
  • [CSKOD] CSKOD

Zdravím,

v režimu Hodnocených bitev jsem odehrál se 4 vozidly 5 bonusových bitev, v progresivních obtiscích se žádný progress u "Hodnoceného náporu" nestal a to ani při odehrání 5. bonusové až na druhý den. Může se jednat o chybu nebo podmínky pro postup tohoto obtisku špatně chápu?

Koggli #110 Posted 14 September 2021 - 12:59 AM

Brigadier

• Player
  • 16377 battles
  • 4,998
  • [NGBP] NGBP

Měl jsem celý den hru na liště teď jsem se přepnul a vidím, že mě to odpojilo od serveru, tak si říkám snad ne zase aktualizace. Zavřu tedy hru a aktualizace nikde. Ale narazil jsem na toto:https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/hot-issues/34442/ Kdybych to neměl nějakým prapodivným záhadným způsobem přepnuto na angličtinu tak se zase nic nedozvím. Je to tam jen a pouze v angličtině ostatní jazyky jsou na tom jak my.:facepalm:

Jaké porty mám kde nastavit nebo co? Měl jsem tam 6881.

Sstyx #111 Posted 14 September 2021 - 08:46 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25399 battles
  • 6,491
  • [BIA] BIA

View PostDaveso007, on 12 September 2021 - 12:09 AM, said:

Zdravím,

v režimu Hodnocených bitev jsem odehrál se 4 vozidly 5 bonusových bitev, v progresivních obtiscích se žádný progress u "Hodnoceného náporu" nestal a to ani při odehrání 5. bonusové až na druhý den. Může se jednat o chybu nebo podmínky pro postup tohoto obtisku špatně chápu?

Ahoj, stále se nic nepříčetlo? Nezapomínej, že pro každé vozidlo se toto připisuje zvlášť.

View PostKoggli, on 14 September 2021 - 12:59 AM, said:

Měl jsem celý den hru na liště teď jsem se přepnul a vidím, že mě to odpojilo od serveru, tak si říkám snad ne zase aktualizace. Zavřu tedy hru a aktualizace nikde. Ale narazil jsem na toto:https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/hot-issues/34442/ Kdybych to neměl nějakým prapodivným záhadným způsobem přepnuto na angličtinu tak se zase nic nedozvím. Je to tam jen a pouze v angličtině ostatní jazyky jsou na tom jak my.:facepalm:

Jaké porty mám kde nastavit nebo co? Měl jsem tam 6881.

Zkusím se zeptat výše, zda je k tomu něco detailnějšího. Bohužel nevím jaké porty se mají nastavit.

tululum #112 Posted 14 September 2021 - 02:03 PM

Corporal

• Player
  • 20783 battles
  • 185
v garáži mi nejde otvoriť zpravodajstvo ( točí len kolečko ,raz som to nechal až 10 min a furt nič ) v podstate mi je to fuk ale irituje ma ten červený puntík čo mi tam svieti že neprečítané

Koggli #113 Posted 14 September 2021 - 03:25 PM

Brigadier

• Player
  • 16377 battles
  • 4,998
  • [NGBP] NGBP

View PostSstyx, on 14 September 2021 - 08:46 AM, said:

Zkusím se zeptat výše, zda je k tomu něco detailnějšího. Bohužel nevím jaké porty se mají nastavit.

Tak já mám pro jistotu už dávno ve firewallu pravidlo které povoluje všechny porty a přesto se mi klient včera odpojil. 

Spoiler

View Posttululum, on 14 September 2021 - 02:03 PM, said:

v garáži mi nejde otvoriť zpravodajstvo ( točí len kolečko ,raz som to nechal až 10 min a furt nič ) v podstate mi je to fuk ale irituje ma ten červený puntík čo mi tam svieti že neprečítané

Zkus toto, třeba to pomůže, ale na české podpoře to nenajdeš, musíš přepnout na anglickou: https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/hot-issues/34216/  Přitom už je to 1 měsíc staré oznámení.

Stručně řečeno, máš si v nastavení u grafiky odfajfkovat Hardwarovou akceleraci prohlížeče. Já ji mám zaškrtnutou a zatím jsem problém s otvíráním nezaznamenal, jen akorát jednou kvůli tomu, že jsem měl ve firewallu přidané omylem pravidlo, které zakazovalo komunikaci když jsem ho zrušil začalo to fungovat. Mám pokročilý firewall, ne jako většina kteří neví která bije a mají třeba zapnutý integrovaný windows defender a k tomu ještě nějaký free pak se jim to hádá a dělá bordel.

Edited by Koggli, 14 September 2021 - 03:26 PM.

tululum #114 Posted 15 September 2021 - 06:56 AM

Corporal

• Player
  • 20783 battles
  • 185

View PostKoggli, on 14 September 2021 - 03:25 PM, said:

Tak já mám pro jistotu už dávno ve firewallu pravidlo které povoluje všechny porty a přesto se mi klient včera odpojil. 

Spoiler

Zkus toto, třeba to pomůže, ale na české podpoře to nenajdeš, musíš přepnout na anglickou: https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/hot-issues/34216/  Přitom už je to 1 měsíc staré oznámení.

Stručně řečeno, máš si v nastavení u grafiky odfajfkovat Hardwarovou akceleraci prohlížeče. Já ji mám zaškrtnutou a zatím jsem problém s otvíráním nezaznamenal, jen akorát jednou kvůli tomu, že jsem měl ve firewallu přidané omylem pravidlo, které zakazovalo komunikaci když jsem ho zrušil začalo to fungovat. Mám pokročilý firewall, ne jako většina kteří neví která bije a mají třeba zapnutý integrovaný windows defender a k tomu ještě nějaký free pak se jim to hádá a dělá bordel.

Ď ale nepomohlo to , hardwar som mal odfajknutý  zrušil som to resetol wot vyskúšal a nič tak som to vrátil späť na zafajknuté resetol a zas nič firewl som pozrel a pri všetkom čo má v názve wot mám fajky ( povolenia )

05:59 Added after 3 minute
Screen Shot 09-15-21 at 07.57 AM.PNG

Daveso007 #115 Posted 16 September 2021 - 12:17 AM

Private

• Player
  • 8923 battles
  • 13
  • [CSKOD] CSKOD

View PostSstyx, on 14 September 2021 - 08:46 AM, said:

Ahoj, stále se nic nepříčetlo? Nezapomínej, že pro každé vozidlo se toto připisuje zvlášť.

Ahoj, tak jsem to byl znovu kontrolovat. Ani u jednoho se nepřičetla ani jedna. Na 3 tancích bych měl mít rozjetou první bitvu pro III.úroveň, u nové desítky bych měl mít získanou I.úroveň a rozjetou II.úroveň, tj 1z2 bonusových bitev (měl jsem na ni dvě bonusové bitvy).

Edit:

Bitvou zocelený a jiné progresivní se mi aktualizují a to i na těchto tancích, takže je to jen o těch bonusových hodnocených. Jelikož se mi asi nepovede dostat do další divize, abych dostal další nové bonusové, tak už asi ani tuto sezonu nezjistím, jestli to už funguje.

Edited by Daveso007, 16 September 2021 - 12:26 AM.

Sstyx #116 Posted 16 September 2021 - 08:34 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25399 battles
  • 6,491
  • [BIA] BIA

View PostDaveso007, on 16 September 2021 - 12:17 AM, said:

Ahoj, tak jsem to byl znovu kontrolovat. Ani u jednoho se nepřičetla ani jedna. Na 3 tancích bych měl mít rozjetou první bitvu pro III.úroveň, u nové desítky bych měl mít získanou I.úroveň a rozjetou II.úroveň, tj 1z2 bonusových bitev (měl jsem na ni dvě bonusové bitvy).

Edit:

Bitvou zocelený a jiné progresivní se mi aktualizují a to i na těchto tancích, takže je to jen o těch bonusových hodnocených. Jelikož se mi asi nepovede dostat do další divize, abych dostal další nové bonusové, tak už asi ani tuto sezonu nezjistím, jestli to už funguje.

Děkuju za info, zkusím se na to podívat a nahlásím to.

almandr #117 Posted 18 September 2021 - 05:44 PM

Lieutenant

• Player
  • 39992 battles
  • 1,658

Při použití tlačítka opravit se nedoplní munice a spotřební doplňky, přestože mám po bitvě dostatek kreditů na doplnění. Nemluvě o spotřebácích na skladě, které by se ani kupovat nemusely.

Psal jsem to už asi dva měsíce zpět. Je to stále stejné. Před bitvou 2000 kreditů na účtě. Po bitvě 30 000 kreditů. Po ruční opravě a doplnění všeho mi stále zbývá 20.000 kreditů, takže v nedostatku kreditů problém nebyl.

McCabbage #118 Posted 18 September 2021 - 06:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 37123 battles
  • 74

Dobrý den.

Nějak se Vám v poslední době chovají divně náboje typu HESH? Co jste s tím do psího pozadí udělali? Celé britské větve stíhačů a i středních britských tanků jsou na kosočtverec!!! 

8000 za náboj, který bere 500 na ránu? To Vám asi hráblo ne? S dělama jejichž gun handling je totální . Buď vylepšete chování děla nebo citelně uberte na ceně. Už mě nebaví, jak kvůli fňuknám potápíte jedinečnost tanků do kopru!  Na co je teď Stodola nebo Hvězda smrti? Ke hraní rozhodně ne!

wantedd #119 Posted 21 September 2021 - 08:24 PM

Corporal

• Player
  • 27722 battles
  • 134
  • [AGE-T] AGE-T

View PostKoggli, on 14 September 2021 - 02:25 PM, said:

Spoiler

U mě taky bez úspěchu, což mě dost štve. Nejen, že se nedostanu do obchodu, klanu, ale nemůžu využít Battle-Pass body, nedostanu se do postupu ve Front-Line ani použít body na vylepšení bojových záloh.

martinmk #120 Posted 28 September 2021 - 08:48 PM

Private

• Player
  • 15627 battles
  • 2
  • [ETLE] ETLE
Už ako s prepáčenín nech si do prdele  tie svoje eventy strčia niekam a nech začnú konečne robiť na tom posratom probléme s pravidelným odpájaním už ma to fakt nebaví dostal som trest iba za to že ma odpojilo na konci hry a dostal som z tej hry nič. Pozeral som všade nerobí to len mne ale viacerým hráčom. 2 posraté mesiace to tu je a nikto z programátorov to nevie vyriešiť? Veď do prdele aká je toto potom spoločnosť.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users