Jump to content

Škoda T 56

VIII. tier Prémiový tank

• Please log in to reply
53 replies to this topic

Bananaman137 #21 Posted 28 August 2021 - 05:45 AM

Corporal

• Player
  • 63628 battles
  • 121
  • [RANGO] RANGO

View PostHombre7319, on 24 August 2021 - 02:21 PM, said:

Hlavně si prosím vás neberte ten Martyho replay za nějakou bernou mincí nebo nějaký úplně relevantní náhled na tento tank.
On se tam nad ním sice rozplývá jaká to je mašina a jak tam bez práce naskakuje DMG. Je třeba si uvědomit že to hraje s bonovým vybavením, žrádlem a hlavně full golf. V normální konfiguraci a normálnímu hráči se ten tank takhle nikdy chovat nebude. Bez všech těch fíčur by toho půlku neprobil a půlku netrefil. A navíc ty jeho zázračný snapshoty s nedomerenym dělem na weakspoty.
V normálu to tak mít nebudete. Nebojte

Jak píšeš, je třeba si uvědomit, že konfigurace, pokud je stále stejná, nehraje při porovnání tanků žádnou roli. Všechny ostatní T8 ht jsou ve stejné konfiguraci horší. Na jedno píknutí dá 460 a když má kliku tak 920. To je strašný.

Bananaman137 #22 Posted 28 August 2021 - 05:55 AM

Corporal

• Player
  • 63628 battles
  • 121
  • [RANGO] RANGO

View PostTaramtum, on 24 August 2021 - 05:48 PM, said:

Jeden důvod bych i měl. Chceš si fér zahrát a ne šikanovat a kasat se in-game číty {dle původní definice čítů, nemusíš souhlasit}.  Já vím, je to poněkud extrémní názor, ale pro někoho to důvod být může.

Další věc je, jak ze statistik poznáš, která desítka se jezdí full gold a která ne. WG tyto informace neposkytuje, nebo o tom alespoň nevím. Protože full gold ani desítky zdaleka nehrají všichni. Pokud jsi z herního proudu T10 hrát jedině full gold, tak dobrá, ale nevztahuj sebe, potažmo možná své blízké herní okolí, na zbytek hráčů. Ano, mám hry kdy jediná neprémiová munice do mě střelená je HE od artyny, ale tyto hry jsou, alespoň pro mě, docela raritní.

Nemůžu hovořit za jiné a třeba je to jenom moje pojetí každé kompetetivni činnosti, ale mě jde o to být v rámci pravidel co možná nejlepší. Jestli máš nějakou svou sadu pravidel, která jsou podle tebe fér, tak mi je sdělil, mohlo by to být vtipný.

dzeffo #23 Posted 28 August 2021 - 03:12 PM

Corporal

• Player
  • 37661 battles
  • 112
  • [ZONA7] ZONA7
Za mna  je wg nenažratí  a taketo dačo dali do hry tak moje lowe je total retro

Majisek #24 Posted 01 September 2021 - 04:07 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 89251 battles
  • 421
  • [SMDH] SMDH
8T medko to má na 3 rány, tvl. běže do ...... Proč je něco takového ve hře.

Edited by Majisek, 01 September 2021 - 04:09 AM.

Lech2CZ #25 Posted 03 September 2021 - 06:43 AM

Private

• Player
  • 15619 battles
  • 4
  • [2CZE] 2CZE
Mám nesmělý dotaz. Kde se dá tento tank pořídit? V premiovém obchodě ho nenajdu.  :-(

Schmudla #26 Posted 03 September 2021 - 07:35 AM

Lieutenant

• Player
  • 44788 battles
  • 1,655
  • [BIA] BIA

View PostLech2CZ, on 03 September 2021 - 07:43 AM, said:

Mám nesmělý dotaz. Kde se dá tento tank pořídit? V premiovém obchodě ho nenajdu.  :-(

byl jako časově limitovaná nabídka po uvedení ČS HT větve. Takže teď už nikde. Jelikož je přepálený (jakože lehce OP), tak by teoreticky neměl být nějaký čas k dispozici, případně jako součást nějakých obludobalíčků. Ale to bylo dřív, teď WG tyhle ustálené vzroce dost nabourává, takže je možné že bude normálně ke koupi třeba už na vánoce ... nebo v blackmarketu ...

06:45 Added after 9 minute

View PostMajisek, on 01 September 2021 - 05:07 AM, said:

8T medko to má na 3 rány, tvl. běže do ...... Proč je něco takového ve hře.

to jsou pořád 2 klipy, takže stejně jako Burák a stejně jako špageto (a ten burák to tam vysype mnohem rychleji a nejspíš ho u toho ani neuvidíš;)
ze stromových to taky zvládají (asi) všechny zsáobníky, ať už pantera, nebo třeba T69

stejně tak to umí ruské dvouhlavňovky (btw 703-II je ve výsledku i lepší tank než T56 ve smyslu univerzálnosti za cenu lehce horší burst dmg - a ty 3 rány dá rusák o cca 10s rychleji btw ...)
neříkám, že je to něco co nutně potřebuješ ve hře, ale tohle hledání hole na bití psa už mi přijde poněkud nevtipné ....

xxviktor #27 Posted 03 September 2021 - 08:49 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 19646 battles
  • 3,057
  • [PRASE] PRASE

View PostHombre7319, on 25 August 2021 - 11:12 AM, said:

Možná uživí. Ale ne každej hraje s prem. účtem a ne každej nastřílí tolik co Marty. Takže i s prémiovým tankem se dá být na nule nebo v mínusu.

Na to, aby si hráč uvědomil, že s 208mm pene moc parády neudělá, nepotřebuje žádnou recenzi. F2P hráči stačí kouknout do tabulky specifikací a hned je mu jasné, že s tímhle vydělá prd.

happy_killer_cz #28 Posted 03 September 2021 - 10:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 39064 battles
  • 682
  • [SK-NB] SK-NB
To jako tvrdíš že si za bitvu nevyděláš na 10 kousků lepší munice? 

Schmudla #29 Posted 03 September 2021 - 10:15 AM

Lieutenant

• Player
  • 44788 battles
  • 1,655
  • [BIA] BIA

View Posthappy_killer_cz, on 03 September 2021 - 11:04 AM, said:

To jako tvrdíš že si za bitvu nevyděláš na 10 kousků lepší munice? 

bez premiového účtu a záloh (bavíme se tu o f2p) budeš mít co dělat (ty goldy na tom nejsou žádný autopen, ta penetrace je tam dost nízko, takže dost goldů dáš bez dmg)

happy_killer_cz #30 Posted 03 September 2021 - 10:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 39064 battles
  • 682
  • [SK-NB] SK-NB

O f2p hráči se nebavíme... Škodovka se vyjezdit nedala...

Na rozdíl od toho jsem ještě na jaře koupil jen jeden battlepas  (což je 20 dní prémiového účtu) a od té doby mi dochází až tento týden....

Tj. víc než 1/2 dní jde jezdit s PÚ zdarma... Klanové zálohy dnes běží skoro nonstop  a záloh na kredty  bylo taky moře... Tj. ty se bavíš o situaci kterou takový hráč nezná... To co je normální ukazoval Marty... tj. jezdíš s tou škodou klidně full gold a vůbec tě to netrápí, protože i při to ti ten tank vydělává.

Schmudla #31 Posted 03 September 2021 - 11:21 AM

Lieutenant

• Player
  • 44788 battles
  • 1,655
  • [BIA] BIA

View Posthappy_killer_cz, on 03 September 2021 - 11:46 AM, said:

Na rozdíl od toho jsem ještě na jaře koupil jen jeden battlepas  (což je 20 dní prémiového účtu) a od té doby mi dochází až tento týden....

Tj. víc než 1/2 dní jde jezdit s PÚ zdarma... Klanové zálohy dnes běží skoro nonstop  a záloh na kredty  bylo taky moře... Tj. ty se bavíš o situaci kterou takový hráč nezná... To co je normální ukazoval Marty... tj. jezdíš s tou škodou klidně full gold a vůbec tě to netrápí, protože i při to ti ten tank vydělává.

já jsem reagoval na tvou reakci na xxviktora, který mluvil o f2p, na Martyho nekoukám, z jeho projevu mám osypky.
A ano, pokud máš premiový účet a puštěné zálohy, můžeš klidně jezdit full gold a neproděláš (pokud nastřílíš;).

SWAT0013 #32 Posted 03 September 2021 - 11:53 AM

Lieutenant General

• Player
  • 36014 battles
  • 6,286
  • [KHIL] KHIL

View Posthappy_killer_cz, on 03 September 2021 - 11:46 AM, said:

I když se vyjezdit nedala, najde se spousta lidí, kteří T8 nejezdí na výkon, ale jezdí je jen kvůli výdělkům (tzn. minimum goldů, ne-li bez goldů, žádné žrádlo, o bonovém nebo bounty vybavením ani nemluvím). Tak to prostě bylo, je a nejspíš i bude (aspoň nějakou chvíli než T9 prémiáky budou lepší než T9 ze stromu) ;)

Nejspíš uvidíme, jak se časem vyvinou čísla tohohle tanku - nyní ho hrála spousta dobrých hráčů kvůli té CC výzvě, takže je logické, že na damage je to momentálně 2. nejlepší T8 tank (Charlemange nepočítám, toho mají jen CC na testování - ale když už jsme u toho, tak 2,4k damage na T8 je totální přepal, přesto ten tank určitě OP není, nebyl a (nejspíš;) nebude. No a Jagdtiger (H) snad ani není plánovaný jako tank do hry na random).

Osobně očekávám, že to spadne dolů jako třeba s Burákem - kdy to dopadne tak, že dobří hráči s tím tankem budou dělat nesmysly, zatímco průměrní hráči budou rádi za svá HPčka. Ale pořád si myslím, že tam zůstanou lepší čísla než s Burákem - protože tenhle tank odpustí daleko více ;)

xxviktor #33 Posted 03 September 2021 - 07:01 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 19646 battles
  • 3,057
  • [PRASE] PRASE

Je to jeden z důvodů, proč jsem tolik točil S1. Ne proto, že by to bylo nějak extra zábavné, ale protože ten tank:

1.) nepotřebuje goldy

2.) nepotřebuje bonové vybavení a žrádlo.

3.) umí si poradit s kolečkama

Osobně jsem ten typ, o kterém píše SWAT. Premiové osmičky hraju jen kvůli výdělkům. Hrát něco jen proto, že to je OP, by mě nebavilo, potřebuju prostě mít buď progres (stromové tanky) a nebo alespoň ty kredity. Proto jsem nad škodovkou ani neuvažoval. Bohužel se mezera mezi platícíma hráčema a těma, co šetří každý kredit, postupem času čím dál tím víc zvětšuje a u tanků, jako je tento, to pocítíš dvojnásob. Nechci se frustrovat, že proti mě pojede nějaký Marty, který mě bude trefovat snapshotama (protože žrádlo, posádka s 5 perkama, bony, směrnice), zatímco já doměřenej skoro netrefím tank. Ale to je na jinou diskuzi.

Taky si myslím, že to bude hodně jako burák nebo svého času T54. Zábava s ním bude, ale člověk na to musí mít. Každopádně kupovat tenhle tank s tím, že na něm budu se standard účtem nějak vydělávat, je prostě nesmysl.

Edited by xxviktor, 03 September 2021 - 07:01 PM.

dzeffo #34 Posted 04 September 2021 - 06:14 PM

Corporal

• Player
  • 37661 battles
  • 112
  • [ZONA7] ZONA7

No pri dnešnom  TOP match m.  netreba ani gold muníciu  a 7 a 6 da na 2  zásahy  a to je dost hnus  .A zarába to samo 

PrezidentEvil #35 Posted 09 September 2021 - 12:29 PM

Sergeant

• Player
  • 22255 battles
  • 213

Hlavnou vyhodou toho tanku je aky dokaze v kratkom case napraskat DMG. Pokial budes chciet byt hodne sebecky hrac, tak si staci kazdu hru na zaciatku pockat dva krat na moment, ked budes moct s istotou prebitia niekam vyklopit zasobnik standarnej municie a potom uz cokolvek dalsieho co nahodou v tej hre este nepachas uz je na bonus.

Vacsina hier trva dost dlho aby sa Ti podarilo vyssie uvedenym sposobom dva krat vykuknut. Samozrejme taky mensi sram na tej taktike je, ze behom Tvojho uvodneho opatrneho hladania vhodnej chvile moze Vas team dostavat kapky a to tym viac, cim viac si top.

Majisek #36 Posted 16 September 2021 - 06:42 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 89251 battles
  • 421
  • [SMDH] SMDH

View PostSchmudla, on 03 September 2021 - 07:35 AM, said:

byl jako časově limitovaná nabídka po uvedení ČS HT větve. Takže teď už nikde. Jelikož je přepálený (jakože lehce OP), tak by teoreticky neměl být nějaký čas k dispozici, případně jako součást nějakých obludobalíčků. Ale to bylo dřív, teď WG tyhle ustálené vzroce dost nabourává, takže je možné že bude normálně ke koupi třeba už na vánoce ... nebo v blackmarketu ...

06:45 Added after 9 minute

to jsou pořád 2 klipy, takže stejně jako Burák a stejně jako špageto (a ten burák to tam vysype mnohem rychleji a nejspíš ho u toho ani neuvidíš;)
ze stromových to taky zvládají (asi) všechny zsáobníky, ať už pantera, nebo třeba T69

stejně tak to umí ruské dvouhlavňovky (btw 703-II je ve výsledku i lepší tank než T56 ve smyslu univerzálnosti za cenu lehce horší burst dmg - a ty 3 rány dá rusák o cca 10s rychleji btw ...)
neříkám, že je to něco co nutně potřebuješ ve hře, ale tohle hledání hole na bití psa už mi přijde poněkud nevtipné ....

A to je jako v pořádku, když jsi za 20s mrtvý? Ty mu dáš za 20s 240x6s reload = 3-4rány max.. A to ho ještě neprobiješ, když je v hull...

Edited by Majisek, 16 September 2021 - 07:02 AM.

Ew4NgeR #37 Posted 16 September 2021 - 07:19 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15876 battles
  • 55
  • [BUZIK] BUZIK

View PostMajisek, on 16 September 2021 - 05:42 AM, said:

A to je jako v pořádku, když jsi za 20s mrtvý? Ty mu dáš za 20s 240x6s reload = 3-4rány max.. A to ho ještě neprobiješ, když je v hull...

Probiješ ho v hulldown úplně v pohodě, protože má na věži opravdu velký weakspot. Navíc nemá moc velkou depresi děla, takže v kopcovitým terénu s ním musíš hodně vyjíždět a spodek tanku je totální papír. Jak už se psalo má nízkou penetraci i na gold. Takže HT tanky je hodně těžké prostřelit zepředu. A na rozdíl od protega ani bůráka nemá vysokou mobility. Takže, když vyprázdní klip můžeš si s ním 20s dělat co chceš, není šance. Že by ujel a dobil. Jediná síla toho tanku je v dmg. Ale to absolutně nevyužiješ v přestřelkách s HT, ten tank je nebezpečný v případě. Že se ti dotane do boku nebo do zad a má krytí. Jinak má opravdu hodně slabin. Jako o OP stroji bych moc nemluvil, není vůbec prostor ho kamkoli nerfnout. Na HT nemá moc silný pancíř. Má velké weakspoty a nízkou penetraci. 

Majisek #38 Posted 17 September 2021 - 09:39 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 89251 battles
  • 421
  • [SMDH] SMDH

View PostEw4NgeR, on 16 September 2021 - 07:19 AM, said:

Probiješ ho v hulldown úplně v pohodě, protože má na věži opravdu velký weakspot. Navíc nemá moc velkou depresi děla, takže v kopcovitým terénu s ním musíš hodně vyjíždět a spodek tanku je totální papír. Jak už se psalo má nízkou penetraci i na gold. Takže HT tanky je hodně těžké prostřelit zepředu. A na rozdíl od protega ani bůráka nemá vysokou mobility. Takže, když vyprázdní klip můžeš si s ním 20s dělat co chceš, není šance. Že by ujel a dobil. Jediná síla toho tanku je v dmg. Ale to absolutně nevyužiješ v přestřelkách s HT, ten tank je nebezpečný v případě. Že se ti dotane do boku nebo do zad a má krytí. Jinak má opravdu hodně slabin. Jako o OP stroji bych moc nemluvil, není vůbec prostor ho kamkoli nerfnout. Na HT nemá moc silný pancíř. Má velké weakspoty a nízkou penetraci. 

Já nevím jak ty, ale já kopulky trefím 1ze 3 bo tohle je fičura hry, rng. A to že ty mu dáš 4x240 každou ranou to výjimka. Spíš je to tak, že on tě vysype za necelý litr za 2s (920) a když dá rng i ten litr, ty se ani nestačíš vzpamatovat, a za 20s mu dáš jednu ránu, a on tě celého vypne.  Asi tak.. Svinstvo je, když tě burák vysype za 2s za 700, tohle je ještě větší svinstvo. Ty máš alfu 240 a o necelý litr. (920)... Už vím proč ho obhajuješ - na t56 máš avg necelých 1700, zatímco na 53tp 1150 , 50tp necelých 1400 , tnh 105 - 1330 a budeš tady vykládat, jak ten tank nevybočuje... Se vzpamatuj...

happy_killer_cz #39 Posted 17 September 2021 - 10:09 AM

Warrant Officer

• Player
  • 39064 battles
  • 682
  • [SK-NB] SK-NB

Prostor pro nerf těch OP zásobníků tam určitě je, a to minimálně v době mezi výstřely.... DPM s tímto tankem je nejlepší na svém tieru  pokud k DPM připočteš že máš na začátku souboje skoro + 1000 nabito... Celá bitva je rozdělena na několik soubojů a do každého vjíždíš +1000 jako bys byl X. TD... To by mělo být zohledněno v nižším DPM nebo v jiných parametrech a to bohužel u tohoto OP tanku není... Ten tank můžeš sice srovnávat s progettem nebo burákem, ale tam je to taky špatně... s ničím jiným už ne.

Rakii #40 Posted 17 September 2021 - 01:12 PM

Captain

• Player
  • 17457 battles
  • 2,392
  • [_SGA] _SGA

Majisek, on 17 September 2021 - 09:39 AM, said:

Já nevím jak ty, ale já kopulky trefím 1ze 3 bo tohle je fičura hry, rng. A to že ty mu dáš 4x240 každou ranou to výjimka. Spíš je to tak, že on tě vysype za necelý litr za 2s (920) a když dá rng i ten litr, ty se ani nestačíš vzpamatovat, a za 20s mu dáš jednu ránu, a on tě celého vypne.  Asi tak.. Svinstvo je, když tě burák vysype za 2s za 700, tohle je ještě větší svinstvo. Ty máš alfu 240 a o necelý litr. (920)... Už vím proč ho obhajuješ - na t56 máš avg necelých 1700, zatímco na 53tp 1150 , 50tp necelých 1400 , tnh 105 - 1330 a budeš tady vykládat, jak ten tank nevybočuje... Se vzpamatuj...

T56 má intraclip 3.5s, to si pleteš s desítkou.

View Posthappy_killer_cz, on 17 September 2021 - 10:09 AM, said:

Prostor pro nerf těch OP zásobníků tam určitě je, a to minimálně v době mezi výstřely.... DPM s tímto tankem je nejlepší na svém tieru  pokud k DPM připočteš že máš na začátku souboje skoro + 1000 nabito... Celá bitva je rozdělena na několik soubojů a do každého vjíždíš +1000 jako bys byl X. TD... To by mělo být zohledněno v nižším DPM nebo v jiných parametrech a to bohužel u tohoto OP tanku není... Ten tank můžeš sice srovnávat s progettem nebo burákem, ale tam je to taky špatně... s ničím jiným už ne.

Prostor pro nerf některých zásobníků tam je, ale jelikož je to prémiový tank, tak se to nedá očekávat (spíše se ostatní budou přibližovat a některé tanky dále zaostávat).

2*460 alfa za 3.5s je prostě úlet na osmičce, ale ten tank není sám.

Somua dá 900 (3*300) za 4.5s (1500/9s)

Obj. 703 ... 2*390 salvu 

IS3-A  ... 1170 za 6s (2*390 za 3s)

... a proti tomu jsou tanky bez zásobníku s 250 alfou ....

Jen se obávám, co přijde příště s devítkovými prémiáky ...

Myslím, že by nebylo od věci navýšit tankům hpčka a zavést MM +/-1  ,protože potkat cokoliv z těchto tanků je pro jakoukoliv šestku (a někdy i sedmičku) cesta rovnou do garáže.

Edited by Rakii, 17 September 2021 - 01:21 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users