Jump to content

MM przy użyciu WN8

wn8 mm team equalteams

• Please log in to reply
49 replies to this topic

Ulthion #41 Posted 19 September 2021 - 08:46 PM

Major

• Player
  • 45686 battles
  • 2,604
  • [G2G] G2G

View PostMillennium_Falcon_, on 19 September 2021 - 08:40 PM, said:

A dlaczego wyłączyłeś z tego pomarańczowych i część żółtych? Że niby potrafią grać?

Przerażające jest to, że jak patrzyłem chyba na tomato gg - że niby mam lepsze staty niż 91% graczy.. a skoro gram "tak se".. to niestety wniosek jest smutny. Choć jakoś nie jestem miłośnikiem pustych statów ale to i tak zakładać muszę, że będę w górnych 30%... smuteczek.

Edited by Ulthion, 19 September 2021 - 08:47 PM.

Millennium_Falcon_ #42 Posted 19 September 2021 - 08:52 PM

Major General

• Player
  • 69141 battles
  • 5,519
  • [_CHS_] _CHS_

View PostUlthion, on 19 September 2021 - 07:46 PM, said:

Przerażające jest to, że jak patrzyłem chyba na tomato gg - że niby mam lepsze staty niż 91% graczy.. a skoro gram "tak se".. to niestety wniosek jest smutny. Choć jakoś nie jestem miłośnikiem pustych statów ale to i tak zakładać muszę, że będę w górnych 30%... smuteczek.

Czasem wkurzałem się, kiedy kończyłem sesję z wynikiem np. 2k WN8, bo uważałem, że poszło mi słabo. Ale później nachodziła taka smutna myśl, że to co dla mnie było kiepskie, dla większości jest sufitem oglądanym przez lornetkę. I wtedy zastanawiałem się, co bym musiał robić, żeby grać tak słabo. Pewnie trzeba byłoby przerzucić się na pada trzymanego stopami.

Edited by Millennium_Falcon_, 19 September 2021 - 08:52 PM.

GoldOmega3 #43 Posted 19 September 2021 - 08:57 PM

Major

• Player
  • 2738 battles
  • 2,619

View PostMillennium_Falcon_, on 19 September 2021 - 08:40 PM, said:

A dlaczego wyłączyłeś z tego pomarańczowych i część żółtych? Że niby potrafią grać?

Nie chodziło o wyłączenie słabych graczy, tylko wyłączenie totalnego marginesu osobników, którzy nic nie robią w bitwie, giną i odpalają kolejną. Zółty musi się już nieco starać i coś tam w bitwie potrafi zdziałac.

Ulthion #44 Posted 19 September 2021 - 08:58 PM

Major

• Player
  • 45686 battles
  • 2,604
  • [G2G] G2G

View PostMillennium_Falcon_, on 19 September 2021 - 08:52 PM, said:

Czasem wkurzałem się, kiedy kończyłem sesję z wynikiem np. 2k WN8, bo uważałem, że poszło mi słabo. Ale później nachodziła taka smutna myśl, że to co dla mnie było kiepskie, dla większości jest sufitem oglądanym przez lornetkę. I wtedy zastanawiałem się, co bym musiał robić, żeby grać tak słabo. Pewnie trzeba byłoby przerzucić się na pada trzymanego stopami.

Ja np za cel obecnie sobie stawiam wymogi, że każda bitwa dmg musi być większe niż mam średnie na danym czołgu, podobnie jak % biegłości - bez tych dwóch rzeczy bitwa jest nieudana, drugi cel to na tierach 8,9.10 wartości 2k, 2,5k, 3k dmg to takie coś, bym uznał bitwę za taką se ale bez dramatu . Tak wiem, ze dla niektórych to podłoga ale takie minimum na razie mam i każda bitwa z wynikiem poniżej jest nieudana .  Jeśli osiągnę założenia obecne, to potem poprzeczka w górę - np równowartość x strzałów.

Millennium_Falcon_ #45 Posted 19 September 2021 - 09:08 PM

Major General

• Player
  • 69141 battles
  • 5,519
  • [_CHS_] _CHS_

View PostGoldOmega3, on 19 September 2021 - 07:57 PM, said:

Nie chodziło o wyłączenie słabych graczy, tylko wyłączenie totalnego marginesu osobników, którzy nic nie robią w bitwie, giną i odpalają kolejną. Zółty musi się już nieco starać i coś tam w bitwie potrafi zdziałac.

No to byłeś nieprecyzyjny w swoim poście, bo pisałeś o spiskowcach (sporo z nich jest w kolorze słonecznika) oraz pijanych Januszach (też potrafią być tego koloru). Dodajmy do tego fakt, że taki sabotażysta ADAMEKSZ wielokrotnie się topił, a wciąż ma zółte barwy. Więc wiesz. Serwer musiałby wybierać ludzi wg indywidualnych kryteriów. Sam kolor niewiele by pomógł.

20:12 Added after 3 minute

View PostUlthion, on 19 September 2021 - 07:58 PM, said:

Ja np za cel obecnie sobie stawiam wymogi, że każda bitwa dmg musi być większe niż mam średnie na danym czołgu, podobnie jak % biegłości - bez tych dwóch rzeczy bitwa jest nieudana, drugi cel to na tierach 8,9.10 wartości 2k, 2,5k, 3k dmg to takie coś, bym uznał bitwę za taką se ale bez dramatu . Tak wiem, ze dla niektórych to podłoga ale takie minimum na razie mam i każda bitwa z wynikiem poniżej jest nieudana .  Jeśli osiągnę założenia obecne, to potem poprzeczka w górę - np równowartość x strzałów.

Moim celem od długiego czasu było wygrywanie ponad 55% bitew oraz poprawianie wyników na czołgach z dawnych lat i przy okazji markowanie ich. Ale nawet to mnie w końcu znudziło... Powiem Ci, że czasem więcej frajdy miałem grając na moim starym koncie bez premki, grindując linie od I tieru, troszcząc się o kasę, szkoląc załogi, itp. Przypominały mi się stare, dobre czasy.

Leon1973 #46 Posted 19 September 2021 - 09:24 PM

Sergeant

• Player
  • 33807 battles
  • 286
  • [S-A-J] S-A-J

View PostBenolus, on 07 September 2021 - 10:23 PM, said:

bitwa rankingowa

teams wn8 compare

13.3k vs. 20k

i pogrom gotowy. bitwa 3 minuty i do garażu. 

z piz*y takie granie.

Twój temat to miód na moje serce. Od dawna walczę- by udoskonalić naszą grę poprzez MM przez WN8. Balans drużyn powinien być tak układany- by suma WN8 graczy dwóch drużyn była jak najmniejsza- poniżej 10% różnicy.

To byłoby uczciwe, emocjonujące i sprawiedliwe.

GoldOmega3 #47 Posted 19 September 2021 - 09:41 PM

Major

• Player
  • 2738 battles
  • 2,619

View PostLeon1973, on 19 September 2021 - 09:24 PM, said:

Twój temat to miód na moje serce. Od dawna walczę- by udoskonalić naszą grę poprzez MM przez WN8. Balans drużyn powinien być tak układany- by suma WN8 graczy dwóch drużyn była jak najmniejsza- poniżej 10% różnicy.

Uczciwe emocjonujące i sprawiedliwe byłoby, gdybyś zamiast produkować swoje teorie na forum poświęcił ten sam czas na zapoznanie się z mechaniką gry i pooglądał streamy dobrych graczy. Dużo lepiej wówczas balansowałbys swoją grą MM.

Ulthion #48 Posted 19 September 2021 - 11:23 PM

Major

• Player
  • 45686 battles
  • 2,604
  • [G2G] G2G

View PostMillennium_Falcon_, on 19 September 2021 - 09:08 PM, said:

No to byłeś nieprecyzyjny w swoim poście, bo pisałeś o spiskowcach (sporo z nich jest w kolorze słonecznika) oraz pijanych Januszach (też potrafią być tego koloru). Dodajmy do tego fakt, że taki sabotażysta ADAMEKSZ wielokrotnie się topił, a wciąż ma zółte barwy. Więc wiesz. Serwer musiałby wybierać ludzi wg indywidualnych kryteriów. Sam kolor niewiele by pomógł.

20:12 Added after 3 minute

Moim celem od długiego czasu było wygrywanie ponad 55% bitew oraz poprawianie wyników na czołgach z dawnych lat i przy okazji markowanie ich. Ale nawet to mnie w końcu znudziło... Powiem Ci, że czasem więcej frajdy miałem grając na moim starym koncie bez premki, grindując linie od I tieru, troszcząc się o kasę, szkoląc załogi, itp. Przypominały mi się stare, dobre czasy.

Bo jak pisałem, liczy się droga, a nie cel. Tak jak teraz jest te ulepszenie polowe i nagle zacząłem grać czołgami nieruszanymi pół roku :D Bo jest coś do zgrindowania. I nawet odkrywam niektóre czołgi na nowo, jak się czegoś nauczyłem, trochę styl gry mi się zmienił, to i inaczej mi idzie. A także czasem trafiam na dzień czołgu dziś 122 tm.. serio, 100% bitew absurdalne snapy i pixel shoty ;p
Na WR nie patrzę. Zawsze próbuje wygrać nawet i swoim kosztem.. ale nie czuję bym miał na to wpływ jakikolwiek. Choćbym zabił 14tu, to wciąż można przegrać..

Edited by Ulthion, 19 September 2021 - 11:28 PM.

muriceps #49 Posted 22 September 2021 - 02:27 PM

Lieutenant General

• Player
  • 35044 battles
  • 6,965
  • [UVC] UVC

View PostLeon1973, on 19 September 2021 - 10:24 PM, said:

Też bym chciał, aby były takie zmiany, choć na krótki czas, abyś zrozumiał (sic!), że nic by to nie zmieniło. Nadal jedna drużyna by wygrała, druga przegrała. Od czasu do czasu byłby remis. Byłby pogromy, szybkie bitwy i marudzenie na forum. I tak samo Leon1973 stałby tam gdzie stoi, tylko w innym miejscu szukałby dziury, usprawiedliwień i osób, które będą mu podciągać wyniki bo sam nie potrafi. 

profes79 #50 Posted 23 September 2021 - 01:00 PM

Field Marshal

• Player
  • 28340 battles
  • 12,765
  • [_CHS_] _CHS_

View PostLeon1973, on 19 September 2021 - 10:24 PM, said:

Od dawna walczysz o rekompensaty za X w garażu, tenisowe statystyki, zaoranie załóg w ramach załogi 2.0 - tylko poziomem gry nadal szorujesz po wotowskim dnie (które i tak jest dosyć głęboko położone) argumentując, że to przez to, że grindujesz kolejne X co nie pozwala Ci wbić chociaż zielonego kolorku - a może i fioletem zostać. Jakbyś chociaż połowę tego czasu poświęcił na rozwijanie umiejętności w grze to kto wie, może i tak by było.

Also tagged with wn8, mm, team, equalteams

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users