Jump to content

2. etap Misji zwiadowczej już tu jest!

• Please log in to reply
43 replies to this topic

Flyagaric #41 Posted 14 September 2021 - 09:55 AM

Major General

• Player
  • 76471 battles
  • 5,892
  • [ZORRO] ZORRO
Skończyłem to i summa summarum arty dokuczyły mi tylko raz. Zgadzam się z konkluzją, że środek jest mało grywalny na wszystkich 3-ech. Na Przedgórzu faktycznie najwięcej grywalny, ale reszta jest biedna nawet dla lajtów z dobrym camo.

ApocalipticSnowflake #42 Posted 15 September 2021 - 05:20 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 31109 battles
  • 446
  • [-RLD-] -RLD-

Wczoraj skończyłem drugi etap misji zwiadowczych i zdecydowanie miejsce mocy to mój faworyt jako ze cała mapa jest grywalna. 

Przedgórze jak dla mnie jest najgorszą z tych 3 map ze względu że środek jest praktycznie niegrywalny. 

Jakie są wasze opinie na temat map i samego trybu? (wszystkie komentarze do tej pory przeczytałem więc pytam osób które jeszcze nic nie mówiły na temat map. Tym którzy już wcześniej się dzielili opiniami serdecznie dziękuję za poświęcenie chwili na napisanie opinii)

Spoiler

Edited by ApocalipticSnowflake, 15 September 2021 - 05:22 PM.

Glint4 #43 Posted 15 September 2021 - 05:36 PM

Sergeant

• Player
  • 14089 battles
  • 222
  • [VOVA] VOVA

Rozegrałem 5 bitew w drugiej edycji tego trybu i 3 razy trafiłem na Przedgórze 2 razy na Wołgę.

Widzę że twórcy postawili na nową koncepcję, zamiast tuneli i wzgórz na środku, w nowych mapach na środku będzie przestrzeń. Coś jak na mapie Prowincja.

Według mnie Przedgórze to mapa z potencjałem, chociaż grałem tylko czołgiem średnim po przeciwnej stronie od miasta i trochę za mało tam krzaków i przyczólkow.

Wołga z ogromnym płaskim środkiem to raj dla kołowców, które będą miały gdzie się rozpędzić gdyby nie to byłbym za, a tak jestem przeciw tej mapie.

Czy w WG pracują dwie grupy pracujące nad mapami i czołgami? Bo widzę często sprzeczne pomysły. 

Edited by Glint4, 15 September 2021 - 05:38 PM.

sante_Paulus #44 Posted 16 September 2021 - 05:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26821 battles
  • 463
  • [LICHO] LICHO

View PostApocalipticSnowflake, on 15 September 2021 - 04:20 PM, said:

Wczoraj skończyłem drugi etap misji zwiadowczych i zdecydowanie miejsce mocy to mój faworyt jako ze cała mapa jest grywalna. 

Przedgórze jak dla mnie jest najgorszą z tych 3 map ze względu że środek jest praktycznie niegrywalny. 

Jakie są wasze opinie na temat map i samego trybu? (wszystkie komentarze do tej pory przeczytałem więc pytam osób które jeszcze nic nie mówiły na temat map. Tym którzy już wcześniej się dzielili opiniami serdecznie dziękuję za poświęcenie chwili na napisanie opinii)

Spoiler

Jest odwrotnie, środek jest grywalny na wieżę na Przedgórzu, choć trzeba uważać na TDki. Niegrywalny jest natomiast na Miejscu mocy bo niby nie jest dosłownie płaski ale jakichkolwiek sensownych zasłon przed górkami które jeszcze mają taką przewagę wysokości (brzeg rzeki na Przedgórzu nie ma przewagi wysokości nad środkiem) nie ma.

Tryb bardzo fajny, nagrody z lekka słabe, więc nie opłaca się grać do 50 bitew po medal tak właściwie. Nagrody wypadają tym gorzej przez złe umiejscowienie eventu w czasie, są rankingówki, nowy etap o 17 września zaś zazębi się z Linią Frontu. Także daty eventów moim zdaniem fatalnie rozłożone dla kogoś kto nie ma czasu siedzieć codziennie po 4-5 godzin. Oczywiście nie trzeba brać udziału we wszystkim i sporo ludzi nie bierze udziału we wszystkim ale dla trybu który ma za zadanie zbierać informacje i testować dobrze by było żeby jak najwięcej ludzi nie miało co innego do roboty w jego czasie. Tutaj dochodzi zamknięte koło czyli długie czekanie na bitwę w tym trybie zniechęca ludzi dodatkowo żeby w niego grać co jeszcze wydłuża czas czekania na bitwę. Myślę że więcej graczy by w niego grało gdyby nie jednoczesne rankingówki, bo raz że by mieli czas, dwa że nie zniechęcał by czas oczekiwania, zwłaszcza w plutonie gdzie standardem jest czekanie po 3-4 minuty.

No co do map to pisałem wcześniej na temat każdej tak jak mówisz, ankiety wypełniłem. Krótko się powtórzę, postawienie na rozmiar map pozwala załagodzić skutki nawet ich niefortunnych układów.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users