Jump to content

IS-6: Bouřlivý sovětský rváč

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Community #1 Posted 15 September 2021 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,743
Vtrhněte přímo do středu bitvy s odolným Sovětem IS-6.

Úplný text položky novinek

gnukleus #2 Posted 15 September 2021 - 06:14 AM

Lance-corporal

• Player
  • 27260 battles
  • 87
  • [_AF_] _AF_

V žádném případě nekupovat. Pokud po něm někdo touží, tak je za bony k mání ve hře.

Tank mám a v dnešním WoT není konkurenceschopný. Dělo netrefuje

Kylarfaith #3 Posted 15 September 2021 - 07:29 AM

Warrant Officer

• Player
  • 9479 battles
  • 553
Vážně musíte použít první překlad přídavného jména, který vám nabídne google translator? A zamyslet se nad tím, jestli takto zvolené přídavné jméno odráží nějakou z vlastností dané věci? Ne? A co takhle zvolit nějaký z alternativních překladů třeba? Hlučný, divoký, rozbouřený, nevázaný, rozpustilý, silný...Pořád nic? Ani originál neobsahuje nic, žádné slovní spojení nebo hříčku, ze které by vyplývala nutnost překladu jako "bouřlivý". Prostě to vypadá a zní divně.

Bynk_hero #4 Posted 15 September 2021 - 07:58 AM

Colonel

• Player
  • 33625 battles
  • 3,702
  • [SKOGA] SKOGA
Po tom čo dostali 175ky buff na 186 a teraz na 196 pene prečo nie, ale prečo im zároven zo základnou muníciou nebufli trochu aj prémiovú muníciu? Lebo zachvílu budú mať väčšiu pene na APečkach ako na goldoch. :D 
06:59 Added after 1 minute

View PostKylarfaith, on 15 September 2021 - 07:29 AM, said:

Vážně musíte použít první překlad přídavného jména, který vám nabídne google translator? A zamyslet se nad tím, jestli takto zvolené přídavné jméno odráží nějakou z vlastností dané věci? Ne? A co takhle zvolit nějaký z alternativních překladů třeba? Hlučný, divoký, rozbouřený, nevázaný, rozpustilý, silný...Pořád nic? Ani originál neobsahuje nic, žádné slovní spojení nebo hříčku, ze které by vyplývala nutnost překladu jako "bouřlivý". Prostě to vypadá a zní divně.

Kludne tam mohli dat hrmiaci, čo je vzhladom na to delo asi pravda , zahrmí a blesk nikde. :-) 

Edited by Bynk_hero, 15 September 2021 - 08:00 AM.

Zeroberg #5 Posted 15 September 2021 - 08:17 AM

Captain

• Player
  • 66407 battles
  • 2,400
  • [HALUS] HALUS
díky tomu, že tenhle tank se prakticky rozdává při každé příležitosti, mám nechtěně obě dvě verze = mám s ním něco naježděno. Jediné co ten tank drží nad vodou je omezený MM, ale i to moc dlouho nevydrží. prakticky jakákoliv devítka o vleze do hry je pro něj neprůstřelná a díky směru, kterým se WG vydalo - prémiové devítky - je s ním konec stejně jako s KV-5. Navíc mu dost ublížila likvidace HE munice. Často s ním totiž šlo uzobávat "neprůstřelné devítky" HE nábojema. Teď už ani to nejde.

FildasCZE #6 Posted 15 September 2021 - 09:49 AM

Corporal

• Player
  • 23086 battles
  • 181
  • [TBSVK] TBSVK
Tak by mě zajímalo, kdo jim to zbaští tank, kde je třeba goldit, aby prostřelil lepší tanky :D s vysokou alfou 122 mm a penetrací, kde si nevystačí na 8 tier xD. 

View PostZeroberg, on 15 September 2021 - 07:17 AM, said:

díky tomu, že tenhle tank se prakticky rozdává při každé příležitosti, mám nechtěně obě dvě verze = mám s ním něco naježděno. Jediné co ten tank drží nad vodou je omezený MM, ale i to moc dlouho nevydrží. prakticky jakákoliv devítka o vleze do hry je pro něj neprůstřelná a díky směru, kterým se WG vydalo - prémiové devítky - je s ním konec stejně jako s KV-5. Navíc mu dost ublížila likvidace HE munice. Často s ním totiž šlo uzobávat "neprůstřelné devítky" HE nábojema. Teď už ani to nejde.

Asi tak dříve jsem alespon uzobával u jiných tanků HE a dneska 15-50 HE :D  za cenu normálního náboje. 

Fakt jsem zvědav, kdy tu hru pohřbí :) 

Pplk_Bart__cz #7 Posted 15 September 2021 - 10:29 AM

Private

• Player
  • 10469 battles
  • 2

View PostCommunity, on 15 September 2021 - 05:00 AM, said:

Vtrhněte přímo do středu bitvy s odolným Sovětem IS-6.
<a href="https://worldoftanks.eu/cs/news/special-offers/is-6-offer-september2021/">Úplný text položky novinek</a>

vím, že to sem nepatří, ale chtěl sem se zeptat jestli nevíš jestli si mohu někde dodatečně vyzvednout odměny za Battle pass V, které sem si nestihl vyzvednout kvůli dovolené a mezi tím začal Battle Pass nový ..

KRABAT100 #8 Posted 15 September 2021 - 11:02 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 61165 battles
  • 460
  • [PLEAG] PLEAG
Mám ho a jezdím ho radši než Defendra. Asi to bude tím omezeným MM. Pancíř na IS 6 funguje a dělo je prostě ruské. Za hotové bych si ho ale nekoupil. Za bony nebo za stříbrné v BM je to dobrá koupě. 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users