Jump to content

Aktualizace 1.14.1 - Všeobecná diskuse

• Please log in to reply
44 replies to this topic

FildasCZE #21 Posted 12 October 2021 - 09:51 AM

Corporal

• Player
  • 23162 battles
  • 189
  • [TBSVK] TBSVK
Koukal jsem na to, ale to jsou velmi jemní buffy tanků, které nebudou úplně vidět :) 
A nebo, jak to vidíte ? 

Bynk_hero #22 Posted 12 October 2021 - 12:10 PM

Colonel

• Player
  • 33699 battles
  • 3,750
  • [SKOGA] SKOGA

View PostFildasCZE, on 12 October 2021 - 09:51 AM, said:

Koukal jsem na to, ale to jsou velmi jemní buffy tanků, které nebudou úplně vidět :) 
A nebo, jak to vidíte ? 

Asi ako nerf HE u KV-2 odvtedy som ju hral možno dva kráť, takže stále neviem posúdiť. :-) Ale 10,5 mm húfnicu na M4 a Jumbovi a PzIV som už dal dolu.... Neoplatilo sa to. :D 

Misiak77_SK #23 Posted 12 October 2021 - 01:27 PM

Private

• Player
  • 16289 battles
  • 8
  • [_SAP] _SAP

View PostRenamedUser_528416748, on 12 October 2021 - 07:02 AM, said:

Takže tanky už nepotřebují pásy ? dobrý no tak už jenom čekám kdy zavedou teleportaci do hry a bude vymalováno. nevím co tam hulej ve WG ale zřejmě slušnej materiál. : facepalm:

Veru WG ma na saláme niečo opravovať len pridávať nové veci, ktoré sa po čas aj tak stanú nefunkčnými, ako celá hra. A za tie prachy čo do toho dávajú hrači, majú isto dobrý matroš :) Celá hra ide dole kopcom

FildasCZE #24 Posted 13 October 2021 - 01:41 AM

Corporal

• Player
  • 23162 battles
  • 189
  • [TBSVK] TBSVK
Jaké jsou kompenzace za to, že jsem kvůli údržbě přišel o zapnuté zálohy ? Chtělo by to po zapnutí Wot tabulku, kde bude blikat, a nebo něco takového, že nějaký patch bude ve 2:30 aplikovat.. 

Hazelnut123 #25 Posted 13 October 2021 - 08:05 AM

Private

• Player
  • 40177 battles
  • 41
  • [CSSVA] CSSVA

Uz som písal x krát na podporu že mi x krát zálohy vypršali kvôli  updatom. A aj hlavne kvôli tým mini ktoré neboli nikde  ohlasovane a odpalkovali ma nechutne. 

To je proste všetko proti zákazníkom 

Sstyx #26 Posted 13 October 2021 - 08:39 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25399 battles
  • 6,490
  • [BIA] BIA

View PostFildasCZE, on 13 October 2021 - 01:41 AM, said:

Jaké jsou kompenzace za to, že jsem kvůli údržbě přišel o zapnuté zálohy ? Chtělo by to po zapnutí Wot tabulku, kde bude blikat, a nebo něco takového, že nějaký patch bude ve 2:30 aplikovat.. 

View PostHazelnut123, on 13 October 2021 - 08:05 AM, said:

Uz som písal x krát na podporu že mi x krát zálohy vypršali kvôli  updatom. A aj hlavne kvôli tým mini ktoré neboli nikde  ohlasovane a odpalkovali ma nechutne. 

Vše bylo na portále stejně jako na supportu dopředu oznámeno, není zde důvod ke kompenzaci. 

Micropatche jsou v rámci možnosti vždy hlášené zde a vždy na stránkách supportu den předem. 

Informace se uveřejnují proto, aby k nim měl hráč přístup, podíval se na dané stránky a veděl, kdy bude server nedostupný.

Sstyx #27 Posted 13 October 2021 - 10:57 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25399 battles
  • 6,490
  • [BIA] BIA

Mnoho z vás mi v minulosti psalo, zda můžeme opravit styl s naší vlajkou pro náš vývojový stroj.

Ač styl byl i dříve v pořádku a zobrazení nebylo špatně, mnoho hráčů si přálo, aby styl byl otočen. Každý z vás pro to měl své důvody a všechny jsme důkladně prozkoumali a zvážili. S touto aktualizací vám již mohu oficiálně oznámit, že jsme změnili zobrazení vlajky, kdy dříve byl modrý klín na zadní straně tanku. Nově je modrý klín na přední straně tanku :)

Doufám, že jsme vám udělali radost:girl:

shot_001.jpg

Miri37 #28 Posted 13 October 2021 - 11:04 AM

Field Marshal

• Player
  • 59054 battles
  • 11,877
Spoiler

Hodilo by se víc krátký upozornění i na nějaké to drobné vylepšení v garáži. Většinou to nemá šanci negativně ovlivnit samotnou hru a pak by bylo vidět, že se ve WG něco dělá a překvapivě k lepšímu. Prostě, že jen na hráče z vysoka totok.     

Koggli #29 Posted 13 October 2021 - 12:45 PM

Brigadier

• Player
  • 16377 battles
  • 4,998
  • [NGBP] NGBP
Sstyx jelikož si mi v minulých cca dvou týdnech neodpověděla na některé mé dotazy, tak nemám aktuálně žádné dotazy, avšak asi brzy budu muset konstatovat, že se pomalu blížíš na úroveň vyjadřování a komunikace s hráči jako tvůj předchůdce.

Sstyx #30 Posted 13 October 2021 - 01:07 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25399 battles
  • 6,490
  • [BIA] BIA

View PostMiri37, on 13 October 2021 - 11:04 AM, said:

Spoiler

Hodilo by se víc krátký upozornění i na nějaké to drobné vylepšení v garáži. Většinou to nemá šanci negativně ovlivnit samotnou hru a pak by bylo vidět, že se ve WG něco dělá a překvapivě k lepšímu. Prostě, že jen na hráče z vysoka totok.     

Vše je popsáno ve článcích, kde si to každý hráč může přečíst.

View PostKoggli, on 13 October 2021 - 12:45 PM, said:

Sstyx jelikož si mi v minulých cca dvou týdnech neodpověděla na některé mé dotazy, tak nemám aktuálně žádné dotazy, avšak asi brzy budu muset konstatovat, že se pomalu blížíš na úroveň vyjadřování a komunikace s hráči jako tvůj předchůdce.

Pokud jsem si nevšimla dotazu, pak se omlouvám. Jelikož na foru neexistuje prozatím funkce tagnutí, hodně často se stává, že příspěvky mohu minout. Přeci jen nejsem jen na fóru a mé povinnosti jsou v různých odd a různé škály, takže se může i stát, že zatímco vykonávám nějaký úkol, příspěvek zapadne. Proto preferuji i upozornění v PM, například odkazem na daný příspěvek, upozorněním na zapomenutý úkol etc, což mi pomáhá držet přehled.

Bynk_hero #31 Posted 13 October 2021 - 02:37 PM

Colonel

• Player
  • 33699 battles
  • 3,750
  • [SKOGA] SKOGA

View PostSstyx, on 13 October 2021 - 10:57 AM, said:

Mnoho z vás mi v minulosti psalo, zda můžeme opravit styl s naší vlajkou pro náš vývojový stroj.

Ač styl byl i dříve v pořádku a zobrazení nebylo špatně, mnoho hráčů si přálo, aby styl byl otočen. Každý z vás pro to měl své důvody a všechny jsme důkladně prozkoumali a zvážili. S touto aktualizací vám již mohu oficiálně oznámit, že jsme změnili zobrazení vlajky, kdy dříve byl modrý klín na zadní straně tanku. Nově je modrý klín na přední straně tanku :)

Doufám, že jsme vám udělali radost:girl:

shot_001.jpg

No konečne, to to trvalo len 2 roky. :) 

sejba #32 Posted 13 October 2021 - 04:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43758 battles
  • 555
  • [CRSHG] CRSHG
A co jste na těch Číňanech vy nicky opravily  JA JSEM NIC NEPOSTŘEHL (ČÍST UMÍM JEN JE TO ZASE JEN NA OKO )

Leeroy_YOLO #33 Posted 13 October 2021 - 05:00 PM

Lieutenant General

• Player
  • 7605 battles
  • 7,137

View PostSstyx, on 13 October 2021 - 08:39 AM, said:

Vše bylo na portále stejně jako na supportu dopředu oznámeno, není zde důvod ke kompenzaci. 

Micropatche jsou v rámci možnosti vždy hlášené zde a vždy na stránkách supportu den předem. 

Informace se uveřejnují proto, aby k nim měl hráč přístup, podíval se na dané stránky a veděl, kdy bude server nedostupný.

Ideální by však bylo, kdyby to ještě vyskočilo i v garáži/bitvě. Třeba ve WoW se informace o restartu zobrazují "v chatu" v různých intervalech. Byť chápu, že zde by to byl problém, když se tu hodně psávalo o problémech s nefunkčním chatem :)

Nebo aspoň aby ta informace byla dobře viditelná v klientovi. Nelze předpokládat, že hráči budou před zapnutím hry ještě pouštět prohlížeč a zjišťovat kde co. Dnes je jiná doba, zaměřená více na produktivitu, tj. v tomto případě zobrazovat to důležité v potřebný čas bez zbytečných kroků navíc. Požadovat po někom ty kroky navíc je zpátečnické.

Sstyx #34 Posted 13 October 2021 - 05:10 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25399 battles
  • 6,490
  • [BIA] BIA

View PostLeeroy_YOLO, on 13 October 2021 - 05:00 PM, said:

Ideální by však bylo, kdyby to ještě vyskočilo i v garáži/bitvě. Třeba ve WoW se informace o restartu zobrazují "v chatu" v různých intervalech. Byť chápu, že zde by to byl problém, když se tu hodně psávalo o problémech s nefunkčním chatem :)

Nebo aspoň aby ta informace byla dobře viditelná v klientovi. Nelze předpokládat, že hráči budou před zapnutím hry ještě pouštět prohlížeč a zjišťovat kde co. Dnes je jiná doba, zaměřená více na produktivitu, tj. v tomto případě zobrazovat to důležité v potřebný čas bez zbytečných kroků navíc. Požadovat po někom ty kroky navíc je zpátečnické.

Každý považujeme za zpátečnické něco jiného. Někdo to označuje různými slovy, ovšem to nemění nic na tom, že tyto informace jsou vždy dostupné a to pro všechny.

FildasCZE #35 Posted 13 October 2021 - 05:14 PM

Corporal

• Player
  • 23162 battles
  • 189
  • [TBSVK] TBSVK

View PostSstyx, on 13 October 2021 - 07:39 AM, said:

Ano ale 1 věc je ta, že lidé, co mají prémiové účty dostanou 1 den na víc a lidé, co o tom nevěděli a zapli zálohy na 2 hodiny, jako já nic. 
Tady jde o prostý princip. Je sice fajn, že na stránkách je xy informací, ale 1) chyba je, že pokud už něco ukazuji, tak by to mělo být hned nahoře a ne až někde  dole. 2) Myslíš si, že by wargamingu něco udělalo, kdyby při zapnutí hry vyskočila hláška, že v tolik a tolik byl update ? Nemyslím tím, že vyskočí, že jsou novinky, a nebo že se blíží update. 
Pokud tam ta hláška je  v tancích na přední ploše prosím o screen. Já o ní nevím.  

Pokud mě wargaming dokáže házet  na hlavní obrazovku akce i tanky. Věřím, že i patch :) s událostí. 
A pokud se nemýlím. Možná, kdy si něco takového bylo, že hra hlásila. že servery budou nedostupné. 

View PostHazelnut123, on 13 October 2021 - 07:05 AM, said:

Ano myslím si, že by je nebolelo, kdyby to udělali pořádně. Je sice hezké, že to dají někam na web apd, ale hráči, co nesledují web a chtějí jen hrát o tom vůbec nic neví. Takže se může i stát, že někdo má chut hrát ráno, jako já a má smolíka. 

16:20 Added after 6 minute

View PostLeeroy_YOLO, on 13 October 2021 - 04:00 PM, said:

Pokud jim jde o peníze jsou akční hned :), ale udělat takovou menší drobnost to schopní udělat nejsou. Při tom je to maličkost, když o tom moc dobře ví, že jí dělat budou. Kolikrát proběhl micropatch a hráči o tom ani nevěděli. A pokud se nemýlím, kdy si bylo hláška, která říkala, že za hodinu dojde k restartu či údržbě :)
Dost mě mrzí, že Sstyx to vlastně hází na hráče, že je jejich chyba, že nechodí na forum a web a neprojíždí, kdy co a kde. A že vlastně wargaming za to nemůže. 

Defakto, co hraji MMO hry, tak vždy at už v chatu a nebo přímo ve hře se vždy objevila hláška, že se něco chystá či bude a upozornování. 

Zajímavé je, že třeba do ted mi skáče upozornění, že pokud si nevyzvednu posádku do 1 listopadu propadne. Tak alespon něco, když ne ty patche :D 

16:23 Added after 9 minute

View Postsejba, on 13 October 2021 - 03:02 PM, said:

A co jste na těch Číňanech vy nicky opravily  JA JSEM NIC NEPOSTŘEHL (ČÍST UMÍM JEN JE TO ZASE JEN NA OKO )

TO je takový buff nebuff :D, aby bylo vidět, že o tom ví. A život jde dál

Leeroy_YOLO #36 Posted 13 October 2021 - 05:42 PM

Lieutenant General

• Player
  • 7605 battles
  • 7,137

View PostSstyx, on 13 October 2021 - 05:10 PM, said:

Každý považujeme za zpátečnické něco jiného. Někdo to označuje různými slovy, ovšem to nemění nic na tom, že tyto informace jsou vždy dostupné a to pro všechny.

Není důležité, co považuji za zpátečnické já nebo ty, na to jsme kapky v moři. Nepsal jsem svůj názor, co je zpátečnické, ale názor big-tech společností, které udávají trendy. Oproti těm je i WG kapka v moři. Pokud považujete jako vrchol moderny založení discord serveru, je to smutné.

Nicméně můj příspěvek nebyl o tom, abys mi oponovala a za každou cenu hájila WG v neobhajitelném. Můj příspěvek byl o tom, abys předala zpětnou vazbu o tom, že jsou i hráči, co by rádi měli možnost získávat informace moderním způsobem. Ale jak vidím, něco jako zpětná vazba se tu asi nedělá. Nevadí, já jsem si svoji "občanskou povinnost" splnil, svědomí mám čisté, jak s informací naložíte, je už vaše věc. Klidně ji hoďte rovnou do koše, ale zase se ta výtka, že to stále ještě ve hře/v klientovi nezobrazujete, objeví, jako každej rok. :)

Jarisan #37 Posted 13 October 2021 - 08:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 51119 battles
  • 53
  • [MSOD] MSOD
To myslíte fakt vážně, že mě hráč s účtem z roku 2012 může normálně střílet přes neprůstřelný barák a já jeho ani nevidím na 30 metrů :-o
19:14 Added after 1 minute
Jste jen banda EDIT a je mi líto Styxx, že se tomu zaprodala .-(

Edited by Sstyx, Yesterday, 08:40 AM.
Pravidla fóra

Miri37 #38 Posted 13 October 2021 - 08:16 PM

Field Marshal

• Player
  • 59054 battles
  • 11,877

View PostSstyx, on 13 October 2021 - 12:07 PM, said:

Vše je popsáno ve článcích, kde si to každý hráč může přečíst.

Tak je fakt, že všechno nečtu. Moje neznalost AJ tomu, taky moc nepomáhá.

Mám zkoušku. Kde WG psalo o tomto vylepšení? Bohužel nevím, kdy se objevilo, aby se ulehčilo hledání.

Spoiler

Obrázkem je myšleno zvýraznění potřeby pásů.

Leeroy_YOLO #39 Posted 13 October 2021 - 08:43 PM

Lieutenant General

• Player
  • 7605 battles
  • 7,137

View PostJarisan, on 13 October 2021 - 08:13 PM, said:

To myslíte fakt vážně, že mě hráč s účtem z roku 2012 může normálně střílet přes neprůstřelný barák a já jeho ani nevidím na 30 metrů :-o
19:14 Added after 1 minute
Jste jen banda xxxxxx a je mi líto Styxx, že se tomu zaprodala .-(

Pokud se ti něco nezdá, nejlepší je dodat replay. Buď dáš podklad chyby k opravě, nebo dodáš podklad k tomu, že ti někdo vysvětlí, proč tomu tak bylo. Když o tom budeš takhle psát, ničemu nepomůžeš, jen budeš vypadat, že tomu nerozumíš. Viz třeba to tvé "nevidím ani na 30 metrů " když minimální hranice spotu je 50 m kdy soupeře spotneš i kdyby byl za skálou.

View PostMiri37, on 13 October 2021 - 08:16 PM, said:

Tak je fakt, že všechno nečtu. Moje neznalost AJ tomu, taky moc nepomáhá.

Mám zkoušku. Kde WG psalo o tomto vylepšení? Bohužel nevím, kdy se objevilo, aby se ulehčilo hledání.

Spoiler

Obrázkem je myšleno zvýraznění potřeby pásů.

Zde: Byla také zavedena vizuální závislost modulů (např. pro věže a podvozky). (po prokliku Seznam změn)

a zde: Vylepšení rozhraní

Miri37 #40 Posted 13 October 2021 - 09:16 PM

Field Marshal

• Player
  • 59054 battles
  • 11,877

View PostLeeroy_YOLO, on 13 October 2021 - 07:43 PM, said:

Díky. Sstyx měla pravdu.

Opět jsem se před jako nepříliš bystrý. Začínám nebezpečně zapadat do hlavní proudu. O nic se nezajímá, ale všechno ví.

Byla doba, kdy jsem se ohledně WoT moc nepletl, ale poslední dobou je to bota za botou.

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users