Jump to content

WG zmienia regulamin wydarzenia - proszę o pomoc

Zakupy Waffentrager Duplikat Problem WG Czołg Premium skrzynki Do odkupienia Regulamin

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

adione01 #1 Posted 05 October 2021 - 09:14 PM

Private

• Player
  • 12178 battles
  • 6
  • [NK5ZL] NK5ZL
Czołem,

WG zmieniło regulamin wydarzenia w jego trakcie. W regulaminie stało, że wylosowany w portalu inżyniera czołg nie może być duplikatem czołgu, który posiadasz w garażu, bądź jest dostępny do odkupienia.

Kierując się regulaminem w dniu rozpoczęcia wydarzenia kupiłem skrzynki i dostałem duplikat czołgu, który posiadałem do odkupienia. Ze swoim problemem skontaktowałem się z supportem, przyznano mi słuszność, że zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Support polecił mi cierpliwość i  oczekiwanie na decyzję dewelopera. Żadnej wiadomości dot. decyzji nie otrzymałem.  Po moim kontakcie, po kilku dniach WG na oficjalnej stronie zmienia opis wydarzenia i usuwa część o pojeździe do odkupienia. Po tygodniu napisałem do supportu, który odnosił się do "poprawionej wersji" i zaczął mnie zbywać. Jedyne odpowiedzi jakie uzyskałem były  przeklejonymi frazami, które nijak nie odnosiły się do treści moich wiadomości. WG na tyle niestarannie zatarło ślady, że zostawili niezmieniony regulamin na Steam, więc mam bezpośrednie dowody. Nie wspominam nawet o wpisach na Dominie czy Rykoszecie. Problem jest globalny, a błąd w regulaminie wydarzenia wystąpił w każdej wersji językowej i dotyczy każdego gracza, świadomego, bądź nieświadomego zaistniałej sytuacji.
Proszę Was o pomoc, bo nie wiem co zrobić w zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam,

adione01

Aikon_r #2 Posted 05 October 2021 - 10:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 51683 battles
  • 852
  • [RLLY] RLLY

View Postadione01, on 05 October 2021 - 09:14 PM, said:

Czołem,

WG zmieniło regulamin wydarzenia w jego trakcie. W regulaminie stało, że wylosowany w portalu inżyniera czołg nie może być duplikatem czołgu, który posiadasz w garażu, bądź jest dostępny do odkupienia.

Kierując się regulaminem w dniu rozpoczęcia wydarzenia kupiłem skrzynki i dostałem duplikat czołgu, który posiadałem do odkupienia. Ze swoim problemem skontaktowałem się z supportem, przyznano mi słuszność, że zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Support polecił mi cierpliwość i  oczekiwanie na decyzję dewelopera. Żadnej wiadomości dot. decyzji nie otrzymałem.  Po moim kontakcie, po kilku dniach WG na oficjalnej stronie zmienia opis wydarzenia i usuwa część o pojeździe do odkupienia. Po tygodniu napisałem do supportu, który odnosił się do "poprawionej wersji" i zaczął mnie zbywać. Jedyne odpowiedzi jakie uzyskałem były  przeklejonymi frazami, które nijak nie odnosiły się do treści moich wiadomości. WG na tyle niestarannie zatarło ślady, że zostawili niezmieniony regulamin na Steam, więc mam bezpośrednie dowody. Nie wspominam nawet o wpisach na Dominie czy Rykoszecie. Problem jest globalny, a błąd w regulaminie wydarzenia wystąpił w każdej wersji językowej i dotyczy każdego gracza, świadomego, bądź nieświadomego zaistniałej sytuacji.
Proszę Was o pomoc, bo nie wiem co zrobić w zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam,

adione01

Niespójność komunikatów w tej firime to standard a nie wypadek przy pracy. Jeśli twoja wersja jest prawdziwa to jak najbardziej masz prawo do roszczeń. Problem w tym, że jak sam zauważyłeś WG woli zamiatać problem pod dywan zamiast zrekompensować poniesione straty. Może jakiś mod odniesie się do sprawy?

Kot_04 #3 Posted 06 October 2021 - 12:31 AM

General

• Player
  • 31766 battles
  • 8,763

View PostAikon_r, on 05 October 2021 - 10:14 PM, said:

Może jakiś mod odniesie się do sprawy?

CM powinien zająć się sprawą, moderacja nie ma nic do tematu.

Ulthion #4 Posted 06 October 2021 - 12:55 AM

Major

• Player
  • 45779 battles
  • 2,607
  • [G2G] G2G
Jest to zmiana umowy w trakcie jej trwania. Kwestia tego czy za rozrusznik zapłaciłeś czy nie. Jeśli tak.. to choćby góry srały, muszą to naprostować wedle poczatkowych warunków.

Ataman_ #5 Posted 06 October 2021 - 10:12 AM

Brigadier

• Player
  • 72186 battles
  • 4,638
  • [1BRWP] 1BRWP

View PostUlthion, on 05 October 2021 - 11:55 PM, said:

Jest to zmiana umowy w trakcie jej trwania. Kwestia tego czy za rozrusznik zapłaciłeś czy nie. Jeśli tak.. to choćby góry srały, muszą to naprostować wedle poczatkowych warunków.

xd ale co zrobisz?

Absolutnie nic, możesz tylko płakać na forum nic więcej.

adione01 #6 Posted 06 October 2021 - 11:06 AM

Private

• Player
  • 12178 battles
  • 6
  • [NK5ZL] NK5ZL

Dostałem wiadomość i WG rozwiązało mój problem, bo zezwoliło mi podmienić czołg, który dostałem  przed 29 września w evencie z Waffentragrem. W portalach Dostałem 2 czołgi Lisa(duplikat) i chińskiego bulldoga, Pozwolono mi zamienić jeden z tych czołgów na inny dowolny z listy wydarzenia. Wziąłem Emila, w zamian za bulldoga i osobiście jestem zadowolony, pomimo bycia o czołg w plecy. Pozdrawiam. Temat nie wiem czy zamknięty - pytanie czy więcej osób miało ten sam kłopot co ja. Pozdrawiam

Ataman_ #7 Posted 06 October 2021 - 11:39 AM

Brigadier

• Player
  • 72186 battles
  • 4,638
  • [1BRWP] 1BRWP

View Postadione01, on 06 October 2021 - 10:06 AM, said:

Dostałem wiadomość i WG rozwiązało mój problem, bo zezwoliło mi podmienić czołg, który dostałem  przed 29 września w evencie z Waffentragrem. W portalach Dostałem 2 czołgi Lisa(duplikat) i chińskiego bulldoga, Pozwolono mi zamienić jeden z tych czołgów na inny dowolny z listy wydarzenia. Wziąłem Emila, w zamian za bulldoga i osobiście jestem zadowolony, pomimo bycia o czołg w plecy. Pozdrawiam. Temat nie wiem czy zamknięty - pytanie czy więcej osób miało ten sam kłopot co ja. Pozdrawiam

Załatwiłem.

Nie musisz dziękować. Jednak WG to solidna firma.

morph70 #8 Posted 06 October 2021 - 01:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14922 battles
  • 594
  • [BEPRO] BEPRO

View Postadione01, on 06 October 2021 - 11:06 AM, said:

Dziwna decyzja, zamiast 3 premek masz 2 i niejako 1.5M kredek. Wolałbym mieć 3 premki. Jak bardzo nie chciałeś LT, to mogłeś go sprzedać dołożyć trochę kredek i odkupić Lis'a.

Najważniejsze, że sprawa zakończyła się pozytywnie.

Ulthion #9 Posted 07 October 2021 - 01:15 AM

Major

• Player
  • 45779 battles
  • 2,607
  • [G2G] G2G

View PostAtaman_, on 06 October 2021 - 10:12 AM, said:

xd ale co zrobisz?

Absolutnie nic, możesz tylko płakać na forum nic więcej.

Nie mierz ludzi swoją miarą :)
Co można zrobić? Więcej niż myślisz ale musi to być ktoś, kto padł ofiarą. Ja nie i raczej już na nic mnie te mendy nie naciągną.
1 raz słyszę, że się WG w pierś uderzyło. Trzeba to kredą w kominie zapisać!

Edited by Ulthion, 07 October 2021 - 02:17 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users