Jump to content

Problem z uruchomieniem gry.

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

Counterek #1 Posted 27 January 2012 - 11:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 80 battles
  • 15
Witam, gdy miałem windows 7 wszystko śmigało ale jednak win7 się ciągle zawieszał, lagowało niektóre gry i zżerał ram :/ Postanowiłem się przesiąść na XP od  teraz komp nie scina gry również śmigają ale tu zaczyna się problem. Zainstalowałem WoTa, otworzyłem ikone z pulpitu wczoraj ok. 22:33  uruchomił się pather i zaaktualizował mi grę, gdy rano wstałem wyświetlił mi się komunikat tzn. nie pamiętam to ale gdy uruchomiłem znowu pathera musiały się aktualizacje zainstalować itp. po instalacji chciałem już sobie pograć ale tutaj znowu problem którego rozwikłać niemoge. Uruchamiam pathera sprawdza dostępne aktualizacje etc. po chwili klikam w Zagraj gra "niby się uruchamia" tzn. uruchamia się tak że wyświetla się WOT na pasku, widać biały ekran na wocie tak prze 2-3 sec. po czym wszystko się zamyka.

Dirext mam, 3 gb ram procek 2 rdzenie adm Athlon Karta graf 1024mb, Zapora systemu wyłączona. Ma ktos jakiś pomysł co może być nie tak ?

SuzeNetFan #2 Posted 28 January 2012 - 03:47 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 19844 battles
  • 600
Sciągnij i zainstaluj najnowszy Adobe Flash Player.

Counterek #3 Posted 28 January 2012 - 11:51 AM

Lance-corporal

• Player
  • 80 battles
  • 15
Sciągłem zainstalwoałem ale nadal to samo, pozatym mam  google chrome i flash player sam się aktualizuje ;)

@Edit zrobie RR WoTa na noc wrzuce aby się aktualizowało i dam znać co i jak :)

@@edit niestety nic nie dało pomógł tylko format ale już jest ok ;)

kastor2009 #4 Posted 01 February 2012 - 09:26 PM

Private

• Player
  • 1709 battles
  • 5
Witam. Mam Problem podobny co inni, tzn jak biorę start z okna WOT to uruchamia się okno z białym tłem następnie powraca do pulpitu. Kupiłem laptopa asus X53U:
- procesor AMD Brazos Dual Core C60 2 rdzenie 1,33
- 6 GB RAMU
- karta Radeon HD 6290
- win 7 home premium 64 bit

Na starym kompie mi chodzi i to az dziwne:
- procesor duron 1,6
- 1 GB Ramu
- karta radeon 9500 saphire 128MB
- win XP
ma od 6-12 fps na minimum
Przecież laptop jest dużo mocniejszy od tego zabytku. Proszę o pomoc!
Windows był przeinstalowany i nic, instalowałem już 3 razy WOTa i też nic adobe flash najnowszy i dalej to samo