Jump to content

Prémium tankok

• This topic is locked This topic is locked
402 replies to this topic

Tankjuh #1 Posted 16 February 2012 - 04:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15662 battles
  • 17
  • [ANW] ANW
Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen prémium tankja van, és mennyire elégedett vele, illetve mennyit hoznak a konyhára.

Én anno vettem kettőt (épp ákcjósok voltak :))
- PzKpfw 38H735 (f) (Német Tier 2) - ezt szeretem nagyon megnyugtató vele játaszni, kissé talán túl erős is a brutál páncélja miatt. Lassú, mint a tetű, de egy életbiztosítás benne ülni... A matchmaker az esetek 90%-ban csak 1-2 szintű tankokat rak be. Meccsenként kb 3-6 kill, meg pár száz XP, és 2-8000 kredit bevétel.

- T-25 (Német Tier 5) - szenvedős egy tank. Gyors, 610 HP-ja van (a szintjében ez egyedülálló), de lassan fordul, és valahogy mégis állandóan kinyírnak benne. Ehhez persze az is kell, hogy a matchmaker előszeretettel (az esetek kb 75%-ban) berak 7-8 szintű tankokat is, és ez a tank is úgy igazán csak a saját szintjén belül ügyes. Általában az már jó, ha 1-2 kill összejön vele, de még így is nagyon jó XP és pénzforrás, XP kb pár száztól 1000-ig, credit pedig 5000-25000-ig esik... Minuszba soha nem kerül, még akkor sem, ha rommá lövik (ez pedig elég gyakran előfordul).

Várom a további hozzászólásokat, előszeretettel várok infókat magasabb szintű tankokról is :)

Trollok kíméljenek, ha nem tudsz érdemben hozzászólni (nincs prémium tankod), akkor inkább más fórumokat tisztelj meg kommentjeiddel.

Köszi
T

kiwiattilacccp #2 Posted 16 February 2012 - 05:09 PM

Sergeant

• Player
  • 20108 battles
  • 298
  • [F_H] F_H
Egyértelmű a válasz. Type 110.000 és 25.000 között produkál, átlag 60.000. Kisé tohonya lett, így olajjal járatom (-5000), viszont nincs tűzoltóm. Ha gyorsan érkezik, vagy a tornya látszik, akkor képes fejtörést okozni.

Löwe, sajnos mindenki ismeri, az orra a gyenge pontja. Ha nem látják, vagy védem a gyengéit, kellemetlen ellenfél. Lassan de biztosan mozog. 120.000 és 30.000 között produkál, átlag 60.000.

T-127-ről és a Tetrarch-ról nem nyilatkoznék. Kipróbáltam, de olyan kaotikus az alacsony TR-es csaták, hogy nem igazán kell oda prémium.

Valentine. Új szerzemény, azért vettem mert csak, 300 arany nem pénz. Kilőhetetten (hátul talán), saját TR-be rakott vele mindig. Nem sebez, olyan mint az AMX-40 MALAC, csak szebb, gyorsabb, és átlag 10-12.000 hoz.

(kipróbáltam még a teszten a KV5, BT-SV, az amcsi kétcsövűt, Matildát, Churchillt, Su-85i, Hidraulikot, vagy mi volt, de kérted azt írjam ami van így ezeket más majd ismerteti)

Században igazán jól hoz:
Posted Image
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

haromt #3 Posted 16 February 2012 - 06:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 41489 battles
  • 1,052
Type van. Játékélmény 0, csak arra van hogy jöjjön a zsé. Kicsit sebez, pontatlan, lassú. Csak jó a MM-je és sokan nem tudják hol lőjék. Viszont fossa a pénzt. Mióta van WAR nem robbantam fel egyszer sem. Anélkül használhatatlan. Minden második meccs blow up. AZ én stílusommal inkább 50et hoz kb, mert nem igazán játszok vele komolyan, csak pörgetem

T-25 meg Ram 2 volt. Az első borzalmas. Semmire se jó. A Ramnak rossz a matchmakingje, de ha saját tierbe rak akkor halálos. Abszolút anti-noob tank. csak akkor tudod használni ha támadsz. Mind a kettő úgy hoz kb mint az átlag tier5.

JimTroger #4 Posted 16 February 2012 - 07:34 PM

First Sergeant

• Player
  • 15273 battles
  • 1,014

View Postkiwiattilacccp, on 16 February 2012 - 05:09 PM, said:

Löwe, sajnos mindenki ismeri, az orra a gyenge pontja. Ha nem látják, vagy védem a gyengéit, kellemetlen ellenfél. Lassan de biztosan mozog. 120.000 és 30.000 között produkál, átlag 60.000.

Egyetértek, a löwés hozzászóláshoz még annit teszek hozzá, hogy még sosem találkoztam negatív megjegyzésekkel vele (goldboy stb... a typeos kollégák gyakran kapnak ilyet), és kevésbé tartanak tőle mint a többi t8 heavytől ez jó és rossz is lehet, jó az arty-k miatt (nem engem néznek meg elsőnek), rossz a medek miatt. A töltési ideje is lassú, a penetrációja viszont remek. Elsősegélycsomag és javítócsomag javasolt, egy lövés visszahozza az árát, és egy sebesült vezető, vagy sérült ammo rack tönkreteszi a játékot.

A Tetrarch is nagyon kellemes kis tank, érdemes volt megtartani, gyors, nagy a penetrációja, cserébe papír, de ha t50-szerű stilusban megy vele az ember akkor ez nem zavaró (picit lassabb a t50nél, egyértelmű fun, pénzt nem ezzel hozok).

A t127 nem annyira jött be, de rossznak sem mondanám, fun tanknak nekem kevés (pénzre egy kv jobb).

A valentine-t én személy szerint nem szeretem, mert hiába erős, az ágyúja gyenge saját tierre is trükközni kell vele és nem is gyors (cserébe t5-öt szökőévente lát).

Nagymedve #5 Posted 16 February 2012 - 08:17 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 11953 battles
  • 171
Nekem egy T-25 van. Nekem nagyon bejött ez a kis haragos istennyila. A saját tierjében én nagyon nem futottam össze senkivel (max egy másik T-25) aki nagyon tudott volna nekem ártani, főleg szemből. Igaz nem túl fordulékony, viszont jó az ágyúja, és elég gyorsan lehet vele menni. Ha nem állsz le forgolódni az ellenfél körül, akkor még el is lehet iszkolni, ha nagy a baj. Egy hátránya van. Időnként az MM túlértékeli, és valahol a táplálkozási lánc alján találom magam. Az anyagi részéhez annyit, hogy volt már vele olyan csatám ami 40K-t is hozott.
Akciósan vettem 750 aranyért. Annyit megért. A teljes árát azért nem.

kiwiattilacccp #6 Posted 16 February 2012 - 08:22 PM

Sergeant

• Player
  • 20108 battles
  • 298
  • [F_H] F_H

View PostJimTroger, on 16 February 2012 - 07:34 PM, said:

A valentine-t én személy szerint nem szeretem, mert hiába erős, az ágyúja gyenge saját tierre is trükközni kell vele és nem is gyors (cserébe t5-öt szökőévente lát).

Igaz, tökéletesen igaz.  :rolleyes:

quark164 #7 Posted 17 February 2012 - 06:44 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 35833 battles
  • 153
löwe  Posted Image

Simula #8 Posted 17 February 2012 - 09:04 AM

Sergeant

• Player
  • 22204 battles
  • 294
A Tetrarch az eddigi legjobb ajándék volt a WG részéről. Én imádom. Ha megtanul vele az ember játszani nagyon élvezetes lesz. Gondolkodom rá kiegészítő modulok vásárlásán is, mert annyi élményt ad, hogy megérdemli az a tank.

PZ B2 van még a garázsban, ami féláron jó vétel volt. Amíg nem voltak franciák nem lehetett vele rossz köröket futni. Szerintem akkoriban a legjobb prém tank volt. Most sem vészes, de az eddigi csak Hetzertől való félelem mellett bejöttek a franciák is, amik kicsit rontják a vele való játékot. Ettől függetlenül szeretek vele játszani, jól termeli a kreditet is. Prémiummal 20 átlagban bejön.

AnFionn #9 Posted 17 February 2012 - 09:55 AM

Junior Sergeant

• Beta Tester
  • 10814 battles
  • 187
Tetrach: Nem igazán szerettem, gyorsnak gyors, ágyúja is elég jó, viszont bármi átüti a páncélját. Fordulékonysága miatt nem igazán alkalmas arra, hogy körbetáncolja az ellenfeleket, igazából olyan mint a type csak falkában igazán veszélyes. Viszont én már láttam pár igazán jó Tetrarch-játékost, szóval ezzel is lehet hülyülni. Eladtam, inkább játszom a kis Hotchkisemmel.

Locust: Egész jó, viszont engem dühített az ócska fordulékonyság és gyorsulás, ami egy felderítőnél létfontosságú. Eladtam, inkább játszom a kis T-50-esemmel.

T-123: Elvileg erős páncélzata miatt magasztalják a fórumokon. Engem 3-4-es szintű tankok vígan átlőttek, szóval nekem nem igazán jött be. Eladtam, inkább játszom a kis Hetzeremmel.

De szerintem csak a tier VIII-as tankok érik meg a pénzüket. Ez alatt egyszerűen a többi, nem-premium tank jobb játékélményt nyújt és gyakran jobban is hoznak a konyhára. A prem tankokat a legtöbben a felhalmozható ezüstért és tapasztatalatért veszik, s ebben a tekintetben a Tier VIII-asok verhetetlenek. Szóval ne költs feleslegesen pénzt alacsony tankokra, inkább várj egy kicsit és vegyél egy nagyobbat. Egy csomó jó tank fog kijönni nemsokára, 7.2 T34, 7.3 Is-6 (legalábbis remélem), nyáron a 88-as Jagdtiger, szóval fogsz tudni válogatni a premek közül.

Nekem két Tier VIII-am van:

Type: Kicsit tényleg unalmas jármű, viszont 58%-os winratem van rajta. Szóval megéri hajtani. Viszont egy darabig nem lehet megvenni.

KV-5: Nehéz vele játszani, sok szerencse és főleg türelem kell hozzá, én úgy-ahogy élvezem vele a játékot, viszont megvételre nem ajánlom.

Nézz videókat a youtube-on vagy olvasgass a fórumon. Én azt tanácsolom, hogy a jelenlegi prem tankokra ne költs, várd meg inkább az IS-6-ost!

csagataj #10 Posted 17 February 2012 - 11:28 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 46285 battles
  • 106
  • [VIHAR] VIHAR
Nekem van Löwe és KV-5 is.
Elégedett vagyok mind a kettővel. Type-ot azért nem vettem, mert akkor még nem volt, valamint bőven elég kettő prémes jármű.
A KV-5 kicsit olyan, mint az E-100 csak több weak spottal. Ha városi pályára dob be, akkor szerintem jobb, mint a Löwe.Igazán közelharcra alkalmas, mert sokáig tart, amíg leamortizálják.
Ha sikerül közvetlenül ráállni az ellenfélre akkor egy az egyben lenyomja a TigerII-t vagy a Löwét, viszont az IS-3 oldalába kell kerülni, mert szemből pattan. a T-32-t 50 méterről kell agyalni.

JimTroger #11 Posted 17 February 2012 - 12:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 15273 battles
  • 1,014
Nekem nincs kv-5 öm, de ellenfélnek nagyon szeretem, szemből a géppuska torony (a kicsi az elején) olyan gyenge hogy t5el át lehet ütni, a tornyán a kibújót is lehet elég jól lőni, és a kv 107-ese van rajta ami szerintem nem elég, persze nem akarok senkit lebeszélni, de szerintem a löwe jobban megéri az árát.

KingSimon #12 Posted 17 February 2012 - 01:22 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 26486 battles
  • 236
  • [VTEPS] VTEPS
Én Kv-5-öt vettem,mivel nekem a Löwe túl drága volt.De szerintem a szovjet tank is pofást tank.Sok minden pattog róla,közelről annyira már nem, géppuskatorony miatt.Lövege közepes,sebzése,rofja is elfogadható,viszont a pen miatt sokszor fogom a fejem.Type-ot elég nehezen ütöm át elölről,de a lényeg hogy lánctalpát kell lelőni,onnan már sima ügy.Mivel nincs prémium fiókom,így nagyon jól jön nekem ez a tank.Eddigi legjobb csatám vele: http://uploadpic.org...?img=FOKc3l20v6
                                      http://uploadpic.org/v.php?img=AvxYh4SLR
Itt videóban: http://www.mediafire...pchynwwm8y5z4vx

saszla4871 #13 Posted 21 February 2012 - 09:29 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 22470 battles
  • 663
Type , megérte fossa a pénzt, mostanra játékélmény nulla lett.40k-100k
Matilda, akciósan vett, jópofa szeretem a kis rusnyaságot.8-40k
T14, valamilyen újság kódjával került a garázsba, rettenetes. Akinek a Matilda ágyúja gyenge, próbálja ki ezt.Csak akkor ér valamit ha 3-4-esek közé rak be, ott viszont ez lesz a terminator. A saját tierjében esélytelen, ritkán sikerül találatot bevinni,bármelyik ötös nagyobb kockázat nélkül kivégzi,de IS3-mal is szokott találkozni. Lassu, sérülékeny, és a furnérlemeznél komolyabb páncélról lepattan a lövése  :D Az AMX 40 már  kihívás vele. Játékélmény -5, de a pénzt meglepően jól hozza  8k-50k.

Kacsa1 #14 Posted 21 February 2012 - 09:34 AM

First Sergeant

• Veteran
  • 16710 battles
  • 4,819
  • [ZWACK] ZWACK
Ugyanmár T14 aranylőszerrel nagyon fain :D
Mondjuk courierként ingyér volt, azon kívül meg sosem játszottam :P

saszla4871 #15 Posted 21 February 2012 - 09:44 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 22470 battles
  • 663

View PostKacsa1, on 21 February 2012 - 09:34 AM, said:

Arannyal még nem próbáltam(nem is fogom), biztos jobb. :lol: Fazonra elég komolynak tűnik,de a látszat csal <_< . Ha lenne rajta egy 5-ös fegyver egész használható lenne...

Simula #16 Posted 21 February 2012 - 05:43 PM

Sergeant

• Player
  • 22204 battles
  • 294

View PostKacsa1, on 21 February 2012 - 09:34 AM, said:

Mondom megnézem azt az ágyút, de a wotdb-n két rádiója van, ágyú meg sehol.  :Smile-playing:

saszla4871 #17 Posted 21 February 2012 - 07:16 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22470 battles
  • 663

View PostSimulacrum_HUN, on 21 February 2012 - 05:43 PM, said:

Mondom megnézem azt az ágyút, de a wotdb-n két rádiója van, ágyú meg sehol.  :Smile-playing:
Az M4 alap ágyúja vagy az M3 Lee csúcsgunja (M3L/37). Tier IV-es fegyver.Ez hogy kerül egy ötös nehéztankra!? :lol: Itt már csak mint gáz- és riasztófegyver funkcionál....

Tankjuh #18 Posted 22 February 2012 - 05:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15662 battles
  • 17
  • [ANW] ANW
Valentine: Bálint gazda napjára megleptem magam egy Valentie-vel (300 aranyat kellek kicsengetni érte). Tényleg mókás a páncélja, 380 HP-ja van a tanknak és tegnap csináltam vele egy Steel Wallt (1000 HP kapott sebzés túlélése után jár).
Jó móka, ha van az ellenség csapatában is egy Valentin és egymást lőjük szemből :D Pár perc múlva mondjuk kissé uncsi lesz...
Az a gyenge ágyúja ne lenne ennyire gyenge, de az kétségtelen, hogy a matchmaker nagyon kegyes hozzá, eddig még egy 5-össel se találkoztam, így elég kellemes a játék élmény.

saszla4871 #19 Posted 22 February 2012 - 06:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22470 battles
  • 663

View PostSimulacrum_HUN, on 21 February 2012 - 05:43 PM, said:

Arra jártam , megnéztem tényleg nincs rajta szerintük fegyver. :lol: . Így már érthető miért ilyen gyenge az átütése. Ez egy fegyvertelen híradós jármű!

Shiden #20 Posted 15 March 2012 - 10:01 AM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 26746 battles
  • 77
  • [W-P] W-P
Tetrarch: jellemzően győzök vele 2-8 killel. :) Úgy kell használni, mint egy vontatott páncétörő ágyút. Gyorsan be egy bokorba vele, aztán nem mozogni, csak a felbukkanó célokat lelövöldözni. :) Ő Tier2 T30-as. :)

T-127: ágyúja nagyon gyenge, relatíve lassú, viszont ezért sokszor lebecsülik. Erős, lepattanós páncél. Szeretek vele játszani, sok jó csatám van vele. Ő a Tier3 Type59

M3 Stuart: jobb ágyú mint a T-127, vacak páncél, fürge Tier3 Pershing

T14: ha jó tierbe rak be, akkor terminátor, egyébként használhatatlan az ágyúja. Tier 6-nak nagyon gyenge.

M4A2: (beta tester tank) Nagyon élvezetes, az ellenfelek automatikusan lebecsülik. Ugyanaz az ágyúja, mint a T14-nek, csak ez Tier5 tankhoz megfelel.

Type59: nagyon élvezetes csatákat lehet vele játszani, ha ráér az ember szórakozni vele. :) Wet Ammorack, Vertical Stabilizer, Rammer a tökéletes élményhez. :)

T34: (tesztszerveren kipróbáltam) Brutális lesz. :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users