Jump to content

Debata o CW - aktuálny vývoj situácie na mape

• Please log in to reply
36252 replies to this topic

kuchy #1 Posted 13 March 2012 - 06:57 AM

Lieutenant

• Player
  • 48950 battles
  • 1,529
  • [9-TDE] 9-TDE
Konecne sa mi vcera splnil sen , ktory som si dal , ked som zacal hrat WOT. Konkretnejsie CW-cka. Nas klan dobil vcera Slovensko a ja som sa zucastnil tejto bitky. Sice neviem dokedy ho budeme drzat , pretoze 1SBP to len tak nenehaju a iste nas dnes napadanu, nic to nemeni na fakte ,ze aspon 1 den je pod nasim velenim.
Inak gratulujem BIA a ANV , ktory statocne bojuju so sedymi na severe aj na juhu. Tiez si vsimam ,ze CSA sa stale drzi a odolava.

P.S. kludne napiste vseobecne o situacii na mape a o cwckach , co vam lezi na srdci.

EDIT: Pozmenil som nazov topicu aby lepsie zodpovedal o com sa tu bavime, poprosim v ramci slusnosti :)

Eraser_SK #2 Posted 13 March 2012 - 07:33 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 21381 battles
  • 1,383
  • [BIA-0] BIA-0
Gratulujem, že ste dobyli Slovensko. Územie Vám určite ostane niekoľko dní, pretože je pauza v CW. Do sivých budeme búšiť kým nevydajú zvyšok Československa. :) Prajem veľa zdaru.

kuchy #3 Posted 13 March 2012 - 07:43 AM

Lieutenant

• Player
  • 48950 battles
  • 1,529
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostEraser_SK, on 13 March 2012 - 07:33 AM, said:

Gratulujem, že ste dobyli Slovensko. Územie Vám určite ostane niekoľko dní, pretože je pauza v CW. Do sivých budeme búšiť kým nevydajú zvyšok Československa. :) Prajem veľa zdaru.

Dakujem opravene, moja chyba. Ale v podstate sme ich aj bili :))) Ano mas pravdu , az teraz som si precital oznamenie od WG. Som zvedavy ci dodrzia tie 2 dni.
Neviem ake su dalsie plany nasej aliencie , len dufam ,ze nase klany sa nestretnu v boji(a budem sa snazit za to bojovat aby sme boli spojenci). A ked aj ano , tak ja nebudem urcite hrat proti Vam :)
BIA a ANV spolupracuju , to je jasne , mate este nejakeho spojenca? (pokial to nie je tajne :))

Eraser_SK #4 Posted 13 March 2012 - 07:54 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 21381 battles
  • 1,383
  • [BIA-0] BIA-0
Pokiaľ ste členom modrej aliancie tak ti garantujem, že sa v boji nestretneme. :) Na tému: ďalšie plány príp. spojencov sa kľudne môžeš opýtať nášho diplomata alebo CL.

kuchy #5 Posted 13 March 2012 - 08:08 AM

Lieutenant

• Player
  • 48950 battles
  • 1,529
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostEraser_SK, on 13 March 2012 - 07:54 AM, said:

Pokiaľ ste členom modrej aliancie tak ti garantujem, že sa v boji nestretneme. :) Na tému: ďalšie plány príp. spojencov sa kľudne môžeš opýtať nášho diplomata alebo CL.

Jasne ,ze sme clenovia modrej aliancie (klan TAC). Vcera sme napriklad porazili HARD klan na uzemi Lesser Poland :) k comu ste nam dopomohli iste aj vy , kedze ste s nimi bojovali v rovnakom case. Vasho diplomata , radsej nebudem kontaktovat , iste ma svojich starosti dost a navyse ja nie som clenom velenia nasho klanu. Tiez prajem vela zdaru.

bambisk0s #6 Posted 13 March 2012 - 08:09 AM

Corporal

• Beta Tester
  • 42491 battles
  • 122
  • [GVA] GVA
Gratulujem aj ja, konečne to niekto tým Poliakom ukázal.Verím že BiA spolu s ANV sa s Vami zachvíľu spoja a spoločne tých šedých vytlačíte z mapy tak ako to v 1943-45 urobili spojenci :)

Idahou #7 Posted 13 March 2012 - 08:39 AM

General

• Veteran
  • 33784 battles
  • 8,004
  • [IDDQD] IDDQD
Gratuluji Slovenským bratrům (a sestrám ;)) k osvobození jejich krásné země!  :Smile_honoring:  :)

kuchy #8 Posted 13 March 2012 - 08:51 AM

Lieutenant

• Player
  • 48950 battles
  • 1,529
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostskipCZ, on 13 March 2012 - 08:09 AM, said:

Gratulujem aj ja, konečne to niekto tým Poliakom ukázal.Verím že BiA spolu s ANV sa s Vami zachvíľu spoja a spoločne tých šedých vytlačíte z mapy tak ako to v 1943-45 urobili spojenci :)

Dakujem SkipCZ a Idahou :) Ja tiez verim ,ze ich postupne vytlacime z mapy. Treba vsak uznat ,ze 1SBP su zdatni bojovnici, preto vsetka cest klanom BIA a ANV ako s nimi zatial bojuju.

Som zvedavy , ci pridu Pirati na pomoc sedym , skusali nas napadnut z juhovychodu ,ale nakoniec sme ich porazili.

Crabtr33 #9 Posted 13 March 2012 - 10:11 AM

Major General

• Player
  • 17414 battles
  • 5,812
to je jen dobre, ze na ne tlacite z vychodu. 1SBP se na nas zamerili, takze postup je velmi tezky, ale taky proto ztratili 4 uzemi na vychodu bez boje. Oni to zkusili i na nas, vubec si nepripustili prohru a nedali tokeny na obranu, jen na utok. Cekali, ze se slozime, ale my se ubranili a nasledne jim uzemi zase vzali. Pirati sedym urcite nepomuzou, to spis pujdou do sedych taky.

Proste konecne se na mape neco deje a myslim, ze si sedi narejzovali uz dost, CW mapa neni pro par vyvolenych klanu a 1SBP o tomto nerozhoduje.

Rozhodne budeme jen radi, kdyz se nejaky schopny klan bude pokouset dostat pres corsicu do evropy. pruchod na sedy tam porad je, tak SUP, sup sup :D.

kuchy #10 Posted 13 March 2012 - 10:24 AM

Lieutenant

• Player
  • 48950 battles
  • 1,529
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostCrabtr33, on 13 March 2012 - 10:11 AM, said:

to je jen dobre, ze na ne tlacite z vychodu. 1SBP se na nas zamerili, takze postup je velmi tezky, ale taky proto ztratili 4 uzemi na vychodu bez boje. Oni to zkusili i na nas, vubec si nepripustili prohru a nedali tokeny na obranu, jen na utok. Cekali, ze se slozime, ale my se ubranili a nasledne jim uzemi zase vzali. Pirati sedym urcite nepomuzou, to spis pujdou do sedych taky.

Proste konecne se na mape neco deje a myslim, ze si sedi narejzovali uz dost, CW mapa neni pro par vyvolenych klanu a 1SBP o tomto nerozhoduje.

Rozhodne budeme jen radi, kdyz se nejaky schopny klan bude pokouset dostat pres corsicu do evropy. pruchod na sedy tam porad je, tak SUP, sup sup :D.

Hm to je zaujimave ,ze Vas takpovediac podcenili , ale aspon dostali po nose. Uz Vas urcite nebudu podcenovat, tiez nas nebrali vazne pri nasom prvom strete a zaznamenali sme proti nim vitazstvo , aj ked sme len branili nase uzemie v Polsku.
Trosku sa chechcem na tom ako nam vypovedali vojnu na fore - sekcia "we are going to dance", zrejme necakali ,ze sa takto bude vyvijat. Este vsak nie je koniec.
Myslim ,ze clan SB - Steel bikers sa vylodil na korsiku , tak ten bude tiez tlacit na sedych :)

Netreba zabudat na balkancov SLF,NOB a MARS do nas busia neustale z juhu. Teraz sa nam ich podarilo zatlacit. Nas klan pomahal branit uzemie , co sa nam aj podarilo na Malinovke proti MARSU (kvalitny finsky klan-byvala FTC2) velmi krasnou taktikou.

cairon5 #11 Posted 13 March 2012 - 11:05 AM

Lance-corporal

• Player
  • 49236 battles
  • 87
  • [ODPAD] ODPAD
Taky se přidávám s gratulací, konečně po dlouhé době někdo, kdo se dokázal prodrat až do našeho, dlouho okupovaného, srdce Evropy!
:D:rolleyes::Smile_great:

http://1stcav.net/si...@01110@cz@0.png

Kaindra #12 Posted 13 March 2012 - 12:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 21695 battles
  • 528
  • [_UPG_] _UPG_
To je radosti z tak bezvyznamneho dobyteho uzemi jako je Slovensko.  :D

kuchy #13 Posted 13 March 2012 - 12:41 PM

Lieutenant

• Player
  • 48950 battles
  • 1,529
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostKaindra, on 13 March 2012 - 12:33 PM, said:

To je radosti z tak bezvyznamneho dobyteho uzemi jako je Slovensko.  :D

Hehe jasne ... a mozes mi povedat ake uzemie dobyl vas klan a akych vitaznych bitiek si bol ucastnikom ty? Ale aj to je irelevatne , mna to proste tesi , teba nemusi. No problem.  :) A nejde len o Slovensko ako take, ale o tu cestu pokial sme sa tam prebojovali cez cast Ruska a Polska a cez klany ako su HARD , 1SBP , MARS, SLF. Nebolo to vobec jednoduche.

Krisna #14 Posted 13 March 2012 - 01:12 PM

Extra Hardware

• Clan Commander
  • 43067 battles
  • 443
  • [EHW] EHW
Gratulace, vyžeňte "šedé" úplně z mapy a pak pokud možno i "modré".  :Smile-izmena: Jsou už na mapě moc dlouho, chce to změnu.

Obávám se že SUP nejsou dost silní na to, aby měli nějakou šanci v boji proti "šedým". A TNT (jehož jsem momentálně členem) taky nemá proti "šedým" šanci, obzvláště když oba polní velitelé opustili klan. Takže pokud potřebujete pomoct, musíte si sehnat nějaký zahraniční klan....

ALOKART #15 Posted 13 March 2012 - 02:41 PM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 47862 battles
  • 482
  • [DAKN] DAKN
:Smile_honoring:  tiez sa pripajam s gratulaciou a drzim vam ako aj vsetkym cz/sk klanom palce. Nakopte sedych do zadku :)
Sup sa momentalne trochu reorganizuje, ale coskoro zase tiez zabereme.

Carlyle #16 Posted 13 March 2012 - 04:14 PM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 15498 battles
  • 56
  • [HUGO] HUGO

Si zkus spočítat, kdo má větší příjmy.

Neprodloužit NAP bylo rozhodnutí šedivých. I přes to, že pozice na mapě je mnohem výhodnější pro modré, protože se z jedné strany nemusí bránit vůbec.

cNNk #17 Posted 13 March 2012 - 04:29 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27478 battles
  • 7,119
  • [-SED-] -SED-

View PostCarlyle, on 13 March 2012 - 04:14 PM, said:

Neprodloužit NAP bylo rozhodnutí šedivých. I přes to, že pozice na mapě je mnohem výhodnější pro modré, protože se z jedné strany nemusí bránit vůbec.

LOL, ze se ta NAPka vypovedela zrovna ve stejnej cas, kdyz bylo videt jak jde do modrych dalsich 15 klanu ... skoda, ze se nekdo krapet prepocital a misto slavneho utoku do "podrazackych" modrych se kteryma se nevim proc teda drzela napka se musej hasit problemy v zadech  :Smile_honoring:

Khenyk #18 Posted 13 March 2012 - 04:45 PM

Corporal

• Clan Commander
  • 18725 battles
  • 148
  • [CAV] CAV
Gratz, snad se k vám brzy přidáme :)

kuchy #19 Posted 13 March 2012 - 05:54 PM

Lieutenant

• Player
  • 48950 battles
  • 1,529
  • [9-TDE] 9-TDE
Dakujem za gratulacie.

cNNk to trafil presne , je uplna "nahoda" ,ze sa do nasel aliencie modrych (mimochodom oficilany nazov je aj rebellion) pustili sucasne pirati spolu s ODV, MARS, SLF a nakoniec nas zradili aj NOB ktori zmenili kabat a napadli nas odzadu,ze?. Tiez akurat v tedy zautocili sedy , dalej klany Finaxus , HERD, PMHC atd atd ...
Si doteraz pamatam ako nam naskocilo 10 cw bitiek v jeden cas , sice 4 boli len 1 chipove ...ale dalsich 6 bolo regularnych.

Ale vlastne to nakoniec je dobre , bojuje sa a aspon je vzruso :)

Inak je pekne ,ze pocas cw si vzdy zablahozelame ako dzentlmeni ze vela stastia a zabavy ... akurat pirati , ak samozrejme vyhraju tak si robia srandu a maju detinske poznamky.

mcmillis #20 Posted 13 March 2012 - 06:47 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 73998 battles
  • 272
  • [KAZNA] KAZNA
cav Kuchy, TAC su sami slovaci?, resp.cs-sk, alebo internacionalny klan?
trochu mi chyba v CW identifikacia kto je kto...finnish je  finsky, niektore klany maju narodnu insigniu, no niektore su tazko zaraditelne...

som samozrejme rad, ze je rodna hruda pod kontrolou "nasich"...bojujte a drzte sa.... :-)

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users