Jump to content

Debata o CW - aktuálny vývoj situácie na mape

• Please log in to reply
36262 replies to this topic

NICE_RNG_MM #36261 Posted Today, 08:30 AM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 4951 battles
  • 251
  • [W-3-L] W-3-L

View Postzedef, on 18 December 2017 - 08:17 AM, said:

Ukaž mi, kde je v pravidlech napsáno, že se zisk bonů nesčítá, prosím. Rád se poučím. Děkuji.

8.3.7 Na konci fáze 3 se vypočítají celkové výsledky akce a nejlepší klany a hráči získají své odměny.

10.2.2 Pokud je tedy hráč v regionu mezi 7 % nejlepších hráčů podle osobních bodů slávy a hráčův klan je ve stejném regionu mezi 7 % nejlepších klanů, tak tento hráč získá 800 bonů (podle osobního hodnocení;), které budou vynásobeny 5 (klanový násobitel). Celkově získá tento hráč dohromady 4 000 bonů.

10.2.3 Hráč dostane klanový násobitel pouze od klanu, ve kterém je v okamžiku ukončení operace Gambit členem, a pokud jsou splněny následující podmínky.

Já vidím problém téhle kampaně v tom, že ta kampaň je postavená jinak než dříve . Spoustu hráčů do toho vkládá neskutečné úsilí, množství kreditů ale zapoměla na soudnost a na to že potřebují k úspěchu klanu spolupráci zbytku klanu. Druhá věc je , že se asi nezapojilo tolik klanů, kolik WG počítalo, určitě by pomohlo kdyby i malé klany odjeli 6-7 bitev, aby se zvýšil počet klanů, které se zůčastnili akce...

Edited by NICE_RNG_MM, Today, 09:36 AM.

RozaMadMax #36262 Posted Today, 10:53 AM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 59098 battles
  • 365
  • [CLD] CLD

Tak účast byla bídná a i snadné získání jedné kamufláže lidi nepřitáhlo a to i přes to, že  normální cw globálka nejela. 35k hráčů je opravdu slabota kor, když během  2-3 dní se zapojilo 30k. Pošahané investovní z žebříčků vytvořilo zrůdnost a ještě více rozevřelo nůžky mezi hráči na získání cen. To že si hráči v top klanech mohou získat tank za 1-3dny, kdy se tam defacto může potahat i rajčátko co si to zaplatí je opravdu absurdní.

Na to, že kampaň má přitáhnout co nejvíce hráčů a tím peněz se toto dosti nepodařilo a ve WG by se měli zamyslet, jestli v tomhle dále pokračovat, Nebo přidat pro ty obyčejné nějakou tierovou směsku(5-8) pro 8-15hráčů, kde bude limyt problémových strojů.

Protože tenhle paskvil bude aktivně hrát čim dál méně hráčů.

Thellwinux #36263 Posted Today, 11:10 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47671 battles
  • 1,324
  • [ANV] ANV

Podle mě je tenhle formát kampaní prostě přežitek, který je dneska dost mimo. Koho baví skoro měsíc dne co den 5 hodin tryhardit jak šašek CW? Proč to WG nerozdělí na víc částí do delšího časového období s nějakým dlouhodobějším žebříčkem, tak aby to většinu lidí neodrovnalo.

Jedu svou druhou velkou kampaň do které se zapojuju "fulltime" i když jsem si po té loňské řekl, že už nikdy víc a už po prvním týdnu jenom toužebně očekávám konec. A to podle ohlsů v klanu rozhodně nejsem s tímhle názorem sám. Mám velmi tolerantní rodinu, takže to, že tu sedím pomalu každý večer X hodin není problém, ale obdivuju všechny, kdo to zvládají i přes držkování doma a myslím, že ten tank na konci za dusno v rodině snad ani nestojí. A to ještě ne každý v TOP 11k na ten tank nakonec dosáhne, když se jako hráč ani jako klan neumístí nijak vysoko a bony z rankedů nemá = takže výsledkem je, že tisíce lidí jezdí necelý měsíc něco, co je ani potom už nebaví s tím, že hlavní odměna pro ně nakoenc stejně bude nedostupná. A nebo dostupná za podmínky, že po dokončení kampaně se přesunou s desítkama na public a budou doufat, že si chybějící bony vytryhardí do konce ledna.

14 user(s) are reading this topic

7 members, 7 guests, 0 anonymous users

RozaMadMax, NICE_RNG_MM, peaker_cz, nwcfear, raketak_, Vitkov, bigdragonAF